Peršokti į turinį

FluxMinistry " SAMP IPB " Web design - for sale


N3ked

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3584 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

flux_ministry___samp_ipb___by_eisvetart_

Coming soon to WWW.VALULT.COM - A design crafted to perfection, for a price that everyone and anyone can afford.

Jau greitai atriedės į www.valult.com - kruopščiai kurtas dizainas, už visiems prienamą kainą. " Dizainas koduojamas "

Dizainą nusipirkti galės kiek vienas .psd formatu arba iškart sukoduota, taip pat priedui bus pridėti forumo rangai.

Daugiau informacijos skype: Neked55

Ar supranti kad cia tau komentuoja tie kurie nieko neismano apie dizainus? Jai cia toliau sedesi tai ir stovesi vietoi... Nueik i imagination, ecolor ir uzdarbis forumus aisku nelabai aktyvus, bet isgirsi normalia nuomone ir gausi patarimu apie dizainus is tykru dizaineriu... nes dabar matau tik cia sedi tai ir netobuleji nei kiek...  Cia tik pasiulymas :) Aisku jai kritikos nebijai

Redaguota , nario TreaK
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai bent būtų galima sužinoti tuos ikonų pack'us kurie yra be licenzijos?

Ne, dėja bet ne aš pats jų labai ilgai ieškojau, man niekas tame nepadėjo, todėl jeigu nori turėti gerus ir kokybiškas iconas nepatingėk ir pasieškok.

 

Ar supranti kad cia tau komentuoja tie kurie nieko neismano apie dizainus? Jai cia toliau sedesi tai ir stovesi vietoi... Nueik i imagination, ecolor ir uzdarbis forumus aisku nelabai aktyvus, bet isgirsi normalia nuomone ir gausi patarimu apie dizainus is tykru dizaineriu... nes dabar matau tik cia sedi tai ir netobuleji nei kiek...  Cia tik pasiulymas :) Aisku jai kritikos nebijai

O tu matau mėgsti pajuokaut ir prajuokinti, sakai stoviu vietoje ir nejudu į prieki ? tu toks užtikrintas ? aš čia ne nuomonių išklausyti atėjau, o pasirodyti, apšviesti kitus mano darbais ir sugebėjimais, rask mano bent viena komentara ' komentuokite ir kritikuokite ', plius prie viso to aš šį dizainą stubdau čia, o kitų nuomonės apie jį ir taip aiškios. Niekada nesistenk nieko nesuprasdamas toje sritije ją argumentuoti ir bandyti kažką įrodyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar supranti kad cia tau komentuoja tie kurie nieko neismano apie dizainus? Jai cia toliau sedesi tai ir stovesi vietoi... Nueik i imagination, ecolor ir uzdarbis forumus aisku nelabai aktyvus, bet isgirsi normalia nuomone ir gausi patarimu apie dizainus is tykru dizaineriu... nes dabar matau tik cia sedi tai ir netobuleji nei kiek...  Cia tik pasiulymas :) Aisku jai kritikos nebijai

uždarbis neaktyvus forumas? šok per langą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

man tas pats Idomu tau ar ne cia forumas skirtas komentuot ir komentuosiu kol noresiu, jai toks savimila esi kad nepatinka kritika, o patinka tik geri atsiliepimai is nieko neismananciu apie tai, nebekelk darbu i interneta. Sekmes savimila

kad aš matau jog tu būtent ir esi iš tų kurie visiškai nenusimano grafikoje.

Atsigauk vaikeli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3584 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...