Rezidentas

Uncharted 3 gameplay'aus video

Recommended Posts

Vos neseniai paskelbus apie Uncharted 3 pasirodymą, Naughty Dog, kad žaidėjams nebūtų liūdna laukti lapkričio 1-osios, kasdien pažeria vis daugiau naujienų apie patį žaidimą.

Štai vakar naktį Jungtinėse Valstijose rodomoje laidoje Late Night buvo parodytas pirmasis Uncharted 3: Drake's Deception gameplay'aus video, kuriame Drake'as su Sully'iu bando išsigelbėti iš degančio namo. Kaip visada jiems trukdo būrys ginkluotų priešų, su kuriais bando susitvarkyti pagrindinis žaidimo veikėjas.

Žaidimas atrodo įspūdingai kaip niekad - nepakartojama grafika, susišaudymai naudojant priedangą bei paprastos gatvės kovos. Bent sprendžiant pagal video, naujoji Uncharted dalis turėtų būti tokia pat gera, kaip ir pirmosios dvi.

Net patys Naughty Dog užsiminė, jog tai bus išties neeilinis žaidimas bei tikrai ne pirmosios Uncharted dalys tik su naujais lygiais. Beje, jie dar skundėsi ir užgriuvusia atsakomybe - "jeigu ši dalis nepateisins žaidėjų vilčių, mes paprasčiausiai būsime sumaišyti su žemėmis, todėl ties žaidimu intensyviai dirbame" - kalbėjo kūrėjų komanda.

Visai neseniai interneto platybėse pasirodė spekuliacijos, kad žaidimo kampaniją turės co-op režimą, t.y. kampaniją galėsite įveikti su draugais. Ar tai gali būti tiesa, palieku jums pasvarstyti žiūrint minėtą gameplay'ų:

http://www.latenightwithjimmyfallon.com ... 10/1264778

gamesnation.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.