Peršokti į turinį

Pagalbos su OverClockinimu


Appear

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3581 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, Forumiečiai, kreipiuosi į jus pagalbos dėl PC OverClock, geriausiai kad būtų per MSI AfterBurner, būtų overclocintas saugiai, ir galingai. T.Y Nesilidytų, arba nekaistų smarkiai detalės.

Pc Specifikacijos:

Intel® Core™ i5-4670K UNLOCKED 3.4~3.8Ghz (NAUJAS 4-os kartos HASWELL šeimos keturių branduolių procesorius)

Intel® Z87 lustas 4-os kartos procesoriams / USB3.0 / SATA 6GB

8GB 1600Mhz (2x 4GB) Dual channel DDR3 KINGSTON HYPER-X

1000GB SATA3.0(6GB) 7200RPM 32MB

NVIDIA® GeForce™ GTX660OC 2GB

600W ATX Silent 120mm

AeroCold ventiliatoriai.

 

Už pasiūlymus be jokių abejonių gausite +r3p :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Intel procesoriai nėrą skirti overclock + tik pasikelsi temperatūrą o naudos nebus daug tikrai aš nemanau kad tu pajusi tų 2-4 fps max skirtuma amd procesoriai labiau overclock skirti bet ir tų geriau nekaitint aš ant savo vga bandžiau overclock su msi afterburner pradėjo lūžinėt o ant galo visai užlūžo teko pakeist... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Intel procesoriai nėrą skirti overclock + tik pasikelsi temperatūrą o naudos nebus daug tikrai aš nemanau kad tu pajusi tų 2-4 fps max skirtuma amd procesoriai labiau overclock skirti bet ir tų geriau nekaitint aš ant savo vga bandžiau overclock su msi afterburner pradėjo lūžinėt o ant galo visai užlūžo teko pakeist... 

Mhm dėkui, o galima paboostinti ne procesorių, o kąnors kitą, su kita programą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

MSI afterburner skirtas gpu boostinimui/overclockinimui bei nustatymams ir nieko bendo su cpu neturi. CPU boostint geriausiai per bios, padidini multiplier'i po biski, tikrini temperatura, pridedi voltage ir ziuri ar pc nepastringa/neissijungia. Rizikingas dalykas, pats to nedaryciau, kol nezinociau kas ir kaip. Dar vienas dalykas, jeigu nori overclockint cpu, reikia aftermarket/custom cooler pirkt o ne su stock'iniu, nes kaip suprantu cia jau pirktas sudetas is kokio skytech ar kilobaitas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Intel procesoriai nėrą skirti overclock + tik pasikelsi temperatūrą o naudos nebus daug tikrai aš nemanau kad tu pajusi tų 2-4 fps max skirtuma amd procesoriai labiau overclock skirti bet ir tų geriau nekaitint aš ant savo vga bandžiau overclock su msi afterburner pradėjo lūžinėt o ant galo visai užlūžo teko pakeist... 

Nevisai tiesa, yra intel precesorių su Turbo Boost.

 

 

Sveiki, Forumiečiai, kreipiuosi į jus pagalbos dėl PC OverClock, geriausiai kad būtų per MSI AfterBurner, būtų overclocintas saugiai, ir galingai. T.Y Nesilidytų, arba nekaistų smarkiai detalės.

Pc Specifikacijos:

Intel® Core™ i5-4670K UNLOCKED 3.4~3.8Ghz (NAUJAS 4-os kartos HASWELL šeimos keturių branduolių procesorius)

Intel® Z87 lustas 4-os kartos procesoriams / USB3.0 / SATA 6GB

8GB 1600Mhz (2x 4GB) Dual channel DDR3 KINGSTON HYPER-X

1000GB SATA3.0(6GB) 7200RPM 32MB

NVIDIA® GeForce™ GTX660OC 2GB

600W ATX Silent 120mm

AeroCold ventiliatoriai.

 

Už pasiūlymus be jokių abejonių gausite +r3p  :)

Jei didinsi apsukas, automatiškai pradės šilti daugiau - tokia jau ta fizika...

Redaguota , nario ΛŁᎢ℈Ʀ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

intel procesoriu cooleriai nepatikimi. Bet ant 4670k skirtas overclockui. Skirtumas juntas ant kaikurių programų/žaidimų. Mano senuke tai įdėtas AMD 3200+ 2ghz buvo. paėmiau ir iki 3ghz dakėliau, nusipirkau gerą termopastą ir su stockiniu cooleriu 20-40c temperatūra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 savaičių...

Kaip tik inteliai puikiai turbinasi su "Z" motkem ir "K" cpu. Bet norint normaliai paocint reikia ir coolerį pirktis, nes su stockiniu kais, o normalus cooleris apie 100lt kainuos (tarkim 212). Ramus vapshe nėra reikalo turbint, papildomas karštis visiškai ne į naudą, o performanco net poros procentų nebus ir aplamai 1600 vs 2k+ paprastam naudojime net nepajustum skirtumo, nebent dirbi su rimtom programom, renderini. Vga gali bandyti ocint, pajusi gal kažką, pasižiūrėk internete info tikrai pakankamai tokiems komponentams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3581 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...