NightKata

68% JAV interneto naudotojų naudojasi tik 4Mbps netu

Recommended Posts

8787602a14f8bf27e020159cbe80b04914.jpg Kaip praneša FCC, Jungtinėse Amerikos Valstijose net 68 procentai plačiajuostį internetą naudojančių interneto vartotojų gali naudotis tik 4Mbps ar lėtesniu interneto ryšiu. O tai, pripažinkime, gana lėta interneto jungtis.

Kaip rašoma atskaitoje, 58% namų ūkių naudojasi maksimaliai negreitesniu nei 3Mbps interneto ryšiu, nors tuo tarpu tik 30% interneto naudotojų gali turėti interneto ryšį, kuris leis duomenis parsisiųsti greitesniu nei 6Mbps greičiu.

Žinoma, Jungtinės Amerikos Valstijos yra didžiulės ir plačiajuosčio tinklo tiekėjams nėra naudinga pasiūlyti didelės spartos linijas ar jas atnaujinti regionuose, kur nėra daug vartotojų ir nebus naudos. Šalyse, kur žmonių tankumas didesnis, kaip Japonijoje, yra kitaip. Tai parodo paprasti skaičiai – vos 32 žmonės kvadratiniam kilometrui Jungtinėse Amerikos Valstijose, kuri pagal šį rodiklį yra 178 vietoje, o Japonijoje net 337 žmonės kvadratiniam kilometrui.

Verta pastebėti, kad ataskaitoje buvo apžvelgiami tik tie tinklai, kurie buvo pasirinkti interneto vartotojų, o ne tie, kurie yra prieinami jų vietovėje. Tai reiškia, kad galbūt teoriškai ir yra galimybė rinktis spartesnį internetą, tačiau tiekėjai, kuruos pasirinko vartotojai, spartesnės alternatyvos šiuo metu nesiūlo. Galime priminti, kad JAV plačiajuosčiu tinklas gali vadintis tada, kai leidžia duomenis atsisiųsti bent jau 4Mbps greičiu, o išsiųsti – 1Mbps greičiu. Tiesa, kaip matome, realybė yra kiek kitokia.

technews.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.