iNhn

Pristatytas Mass Effect 3

Recommended Posts

n745442010-12-121292185886.jpg

Vakar Los Andžele vykusioje Spike Video Game Awards 2010 apdovanojimų ceremonijoje buvo oficialiai pristatytas dar vienas, galbūt, būsimas hitas.

Po to, kai veiksmo/vaidmenų žaidimas Mass Effect 3 buvo pristatytas internetinėje Electronic Arts leidėjų parduotuvėje, leidėjai pristatė trumpą žaidimo treilerį. „Du milijonai negyvų per pirmą dieną, septyni milijonai – per pirmą savaitę.“ treileryje mus gąsdina pasakotojas, kurio balsas labai panašus į britų aktoriaus Sean Bean balsą. Treileryje – vienintelis snaiperis, šautuvo taikiklyje sekantis taikinį. Tai tas pats snaiperis, kurio ekrano nuotraukos „nutekėjo“ iš BioWare kūrėjų studijos praeitą mėnesį.

„Visa gynyba sutriuškinta, visos mūsų pajėgos bėga. Persigrupuoja... kažkur.“ tęsia pasakotojas. Tuo tarpu matome snaiperį, persisvėrusį per išdužusį langą. „Ateina raportai iš kitų didžiųjų miestų. Tai gerai koordinuota ataka ir iki šiol ji buvo velniškai efektinga. Nežinau, kas jie yra, ko jie nori ar iš kur jie atkeliavo, tik dėl vieno dalyko esu tikras – jei Shepard greitu metu neatsiųs pagalbos, nebeliks Žemės, kurią reiktų gelbėti.“

Tada kamera pasisuka taip, kad matytume, jog snaiperis įsitaisęs Big Beno bokšto laikrodyje, Londone. Tuo tarpu virš miesto skrenda nesuskaičiuojama daugybė Reaper‘ių – aplinkai jautrių, mechanoidinių erdvėlaivių, kurie buvo centrinė pirmosios Mass Effect dalies siužeto ašis.

Treilerio pabaigoje pranešta, kad naujasis Mass Effect žaidėjus pasieks kitais metais, greičiausiai per kelis pirmus mėnesius, visai kaip kitas žaidimas, Elder Scrolls V.

PCgames.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.