Peršokti į turinį

[Q] Dėl Lolo acc.


Ovis_Nikes

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gal kas turit ir galit atiduot (nereikalingus) EUW accountus? Nuo kokio 25 iki 30 Lvl.


 


Kur aš juos dėčiau? Tiesiog mokinčiaus žaist, ir stengčiaus pasiekt gerų rezultatų.


Užkėlęs kokį įmanomą aukštesnį division accountus galėčiau atiduoti tikriems savininkas (jei jie norėtu susigražinti). Slaptažodio galiu ir nekeist, bet jei pažadat nelįst į acc. Aišku normal game irgi žaiščiau. Taip pat gal nupirkčiau ir skin'u ir t.t.


 


Plačiau papasakosiu skype: ovidijus-17


 


Ir prašau nerašykit tokių nesamonių: Nieks tau čia neduos .. Žaisk su vienu acc .. Kelkis nuo 0.


 


Su vienu acc rankedu neišmoksi žaist, nes yra skirtingi MMR, kuo žemesnis tuo lievesnė komandą. Skirtingi acc yra gerai todėl kad gali išmokt carryint game su mažu mmr ar kažkas tokio.


 


Lauksiu jūsų pasiūlymų. Ačiū už dėmesį.


 


EDIT: Tiems kas dedat -r3p tai argumentuokit savo pasirinkimą :) Nes atėjau čia ne dėl reputacijos.


P.s. Pohujistas aš sužinosiu kur tu gyveni ;]


Redaguota , nario OvidijusD
  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apgauti nori ar seip neturi ka veikti? :D

Ponas komentatoriau. Norėčiau apgaut sugalvočiau kitą būdą. Galit jūs tuos kodus užsidėt kad nieko negalėčiau keisti ir panašiai, tiesiog reikia keliu acc dėl Ranked'u, taip labiau išmokčiau žaist. Jeigu turi problemų drąsiai gali jas išreikšt pasikvietes mane į skype, ar parašęs į AŽ kad čia nesudaryti bereikalingu komentarų. Ačiū už dėmesį. Viso ponas komentatoriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...