Peršokti į turinį

Prašyčiau jūsų pagalbos kažkas atsitiko su kompiuteriu.


LVR

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3631 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi užvakar žaidžiau žaidimus samp, lol, mc ir t.t. viskas veikė puikiai, vakar grįžęs iš mokyklos įsijungiau League Of Legends pataškyt, išsirinkau champ ten t.t. prieš pradedant kraut korteles man išmetė lentelę kurioje maždaug parašytą " Fire Wall blokuoją šią programą patikrinkit fire wall nustatymus" nuėjau į firewall išjungiau išvis ją, bandžiau prisijungti iš naujo į lolą ir vėl mėtė tą patį, atsibodo bandyti kažką tvarkyti sakau nueisiu pažaisti sampo, įsijungiau SA:MP ir man rodo:

54103c8bd5fde6d351557d52aa3a2035181.png

 

connectinuos į team speak rodo : 

be0b39f549b25d985bb0faa462e4035b674.png

 

Iš mano turimų žaidimų/programų neveikia: LoL, samp, CS1.6(rodo išjungtus serverius). TeamSpeak.

Veikia Metin2(MMORPG), ir Minecraft.

aš nesuprantu kodėl tie 2 žaidimai veikia, o kiti neveikia, prašyčiau jūsų pagalbos.

Redaguota , nario LVR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Issijunk firewalla per routerio nustatymus. Nueik i browseri, ivesk 192.168.1.1 arba 192.168.0.1/192.168.1.0 prisijunk su username: admin, password palik tuscia, jeigu netinka tuscias irasyk: admin. Ten surask kas susije su firewall ir ja isjunk. Galiausiai gali port'us atidaryt, jei jie pas tave uzsidare. Nesu isitikines, bet gal pades.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Issijunk firewalla per routerio nustatymus. Nueik i browseri, ivesk 192.168.1.1 arba 192.168.0.1/192.168.1.0 prisijunk su username: admin, password palik tuscia, jeigu netinka tuscias irasyk: admin. Ten surask kas susije su firewall ir ja isjunk. Galiausiai gali port'us atidaryt, jei jie pas tave uzsidare. Nesu isitikines, bet gal pades.

Idiotas...

Atsiprašau už sutrugdyma, modema perrestartavau pradėjo viskas puikiai veikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3631 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...