Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atiduodu samp tematikos dizainą/psd


CPL

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3543 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Atiduodu šį samp tematikos dizainą. Nežinau iš kur jis pas mane, bet jo man tikrai nereikės tai pasidalinu su jumis. Nežinau ar paplatintas, jaigu ne imkit.


 


7041c21a4e22a77ed86152f69dd1322b262.png


 


Parsisiuntimo linkas :


http://adf.ly/nA15g


 


Monitoriaus : 


http://adf.ly/nADvb


 


Negailėkit +rep. Sėkmės naudojant.


Redaguota , nario Limited
  • Teigiamai 9
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Trini temą arbą paduodu į teismą kad platini be mano leidimo. Šiaip psd failas yra pieštas Aivaro'V o monitorius ir kiti tai mano kodavimo. skype: evaldjukas. Nebus ištrinta tema iki rytojaus baigsis tau blogai.

Nesimato blogų rezultatų ^^,gerai kad daliniesi :)

Redaguota , nario Spirit
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Trini temą arbą paduodu į teismą kad platini be mano leidimo. Šiaip psd failas yra pieštas Aivaro'V o monitorius ir kiti tai mano kodavimo. skype: evaldjukas. Nebus ištrinta tema iki rytojaus baigsis tau blogai.

Pradėkime nuo to, kad tu neesi užregistruotas kaip verslininkas t.y tavo veikla nėra legali. Einame toliau ar esi užptentavęs savo autorinės teisės? Atsakymas ne, nes neturi litų ir metų, kad tai padarytį. Trečia cert.lt , epolicija.lt tai tik pasakos vaikams, kad bijoto, o iš tikrųjų jie nieko nedaro ir visi senai šita žino.

Dizainas man asmeniškai negražus, kodas ir nelabai geras. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradėkime nuo to, kad tu neesi užregistruotas kaip verslininkas t.y tavo veikla nėra legali. Einame toliau ar esi užptentavęs savo autorinės teisės? Atsakymas ne, nes neturi litų ir metų, kad tai padarytį. Trečia cert.lt , epolicija.lt tai tik pasakos vaikams, kad bijoto, o iš tikrųjų jie nieko nedaro ir visi senai šita žino.

Dizainas man asmeniškai negražus, kodas ir nelabai geras. 

Visapusiškai sutinku su tavimi, pastebėjau niekad nepili iš tuščio į kiaurą, atsakai išsamiai ir paaiškini. Maladiec +REP

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3543 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...