Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

pGRP.lt Little Promo


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3675 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Aišku, kad išsamu, pasižiūrėk kaip lagina video, jeigu jau filmuoji, tai ištrink visus modus, enb, kad nelagintų

Daugiausia laggina tik paskutinis kadras. Kituose video taip neturėtų būt. BTW low-fps dėl kitų priežaščių, tiesiog nemačiau kad kitas žaidimas buvo įjungtas filmuojant :D

f0meN, ale tu kiaušinis :DD -REP dar dedi iš kito savo acc "Ultragenas". Gal nori kad aš pradėčiau taip pat vaikiškai elgtis ? Tavo tas 100 rep išnyktų greitai, bet neesu aš toks vaikiškas. Manau čia visur dėdamas man -rep kažką padarysi ? :D Niekas į tuos rep dėl tokių vaikų kaip tu net nekreipia dėmesio :) Ant kiekvieno posto kurie net nesusije dedi -rep :D

Redaguota , nario Finix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugiausia laggina tik paskutinis kadras. Kituose video taip neturėtų būt. BTW low-fps dėl kitų priežaščių, tiesiog nemačiau kad kitas žaidimas buvo įjungtas filmuojant :D

f0meN, ale tu kiaušinis :DD -REP dar dedi iš kito savo acc "Ultragenas". Gal nori kad aš pradėčiau taip pat vaikiškai elgtis ? Tavo tas 100 rep išnyktų greitai, bet neesu aš toks vaikiškas. Manau čia visur dėdamas man -rep kažką padarysi ? :D Niekas į tuos rep dėl tokių vaikų kaip tu net nekreipia dėmesio :) Ant kiekvieno posto kurie net nesusije dedi -rep :D

Man įdomu, kas pradėjo -rep dėliot. P.S. Ultragenas net ne mano profilis, taip kad jau pridust gali :)

Redaguota , nario fOmeN
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man įdomu, kas pradėjo -rep dėliot. P.S. Ultragenas net ne mano profilis, taip kad jau pridust gali :)

Ha .. :D Uždėjau ant tavo vieno pranešimo .. Tu man pyzdinai ant visų postų -REP. Ultragenas arba tavo profilis arba koks tavo draugas, nes iš niekur nieko ir nedės man ant visų pranešimų -repų :) Taip kad siūlyčiau chujarint tau iš čia ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ha .. :D Uždėjau ant tavo vieno pranešimo .. Tu man pyzdinai ant visų postų -REP. Ultragenas arba tavo profilis arba koks tavo draugas, nes iš niekur nieko ir nedės man ant visų pranešimų -repų :) Taip kad siūlyčiau chujarint tau iš čia ;)

Pacanas, tu turbūt net nežinai ant ko raunies :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Filmavimas yra paprastas niekur neišsiskirentis ,tu nufilmavai tik map darbus , video be jokio unikalumo , jei dedi muzika ,tai pritaikyk ja nufilmuotai medžegai ,o ne tiesiog uždėk

Ooo normalus komentaras. Nežinau nelabai yra ką daugiau filmuot :D Sistemos kažkaip nederėtų prie tokio video :D Muzika taip, reikėjo paieškot labiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pacanas, tu turbūt net nežinai ant ko raunies :D

Puikiai žinau ant ko raunuos, ant kažkokio nesubrendusio vaiko kuris man tikisi pakenkt dėdamas -REP iš visų savo turimų anketų supergames. Ir galiu tave nuvilt kad ir kiek man tų minus rep dėsi, nemanau kad tai turės įtakos man :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Video aiškiai matos, kad labai lagina, o tu sakai tik paskutinis kadras... Gal tu nematęs kokybiški video, ar tavo kompas tokia skardinė su moliu, kad betkurį video bežiūrint tau lagina?

 

tiesiog nemačiau kad kitas žaidimas buvo įjungtas filmuojant :D

 

Perfilmuok, niekas netrukdo to daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Video aiškiai matos, kad labai lagina, o tu sakai tik paskutinis kadras... Gal tu nematęs kokybiški video, ar tavo kompas tokia skardinė su moliu, kad betkurį video bežiūrint tau lagina?

 

Perfilmuok, niekas netrukdo to daryti.

Tą ir žadu padaryt, artimiausiu metu. Tiesiog norėjau pastabų ką galima nufilmuot ir pnš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3675 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...