Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4421 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

laba vakara, super gamiečiai, norėčiau surasti kompaniją, ar viena žmogeli, kuris norėtu kurti raid/factions serva, raid galit pasigooglint, arba youtubej pažiūrėt video. rašau pusiau miegantis, tai būtų gerai, jeigu žmogus sugebėtu paleist servą ant hamachi arba ne, gali turėt hosta, nėra svarbu, svarbu, kad galėtu paleist servą. pats sugebu buildint, biški kodą suprantu, biški ne, pluginų nekurčiau, gal bšk redaguočiau ar kažką. žmogus turi būt prie prikolo, visokių noobų neieškau, kurie nežino kas yra minecraftas, ieškau tokių. karoč prie prikolo, bet neperdaug xd. tai va. turiu didelį minusą. esu tinginys, kartais kaip tingiu kąnors daryt taip tingiu. bet čj išvarysiu šį šetoną ir nebebūsiu tinginys, jeigu gerai seksis kurti planuoju imti šį hostingą http://pasitalpink.lt/
viso gero.

(redaguota)

Nesamonė ten kažkokia, ką tu ten planuoji imt, kai visas tas projektas yra vienas didelis prikolas:

 

Player (1)
  • Intel 4004
  • 42KB SSD Vietos
  • 1GB Ultrasonic Panasonic RAM
  • Įdiegtas Flappy Bird
  • Nemokamos duomenų vagystės
  • 9.99 Lt

 

 

Žemiausio lygio serveriai Lietuvoje aukščiausiomis kainomis Pasaulyje.

Perparduodame be jokių tarpininkų.

Redaguota , nario ΛŁᎢ℈Ʀ

Nesamonė ten kažkokia, ką tu ten planuoji imt, kai visas tas projektas yra vienas didelis prikolas:

 

Player (1)
  • Intel 4004
  • 42KB SSD Vietos
  • 1GB Ultrasonic Panasonic RAM
  • Įdiegtas Flappy Bird
  • Nemokamos duomenų vagystės
  • 9.99 Lt

 

 

Žemiausio lygio serveriai Lietuvoje aukščiausiomis kainomis Pasaulyje.

Perparduodame be jokių tarpininkų.

Tu dalbajobas :D Nesupranti prikolo? Rimtai patikėjai, kad ten pardavinėja vps?

๖ۣۜCloudMinders™

dafaq. kas jums yra :DDD taigi juokais čia tokia nesamone parašiau, o čia jūs, pradėjot kažkokias pievas kalbėt, progreenai, pastoviai nusišneki, bandai įrodyt, kad esi kažkoks "protingas" skaldai "rimtus" prikolus ir pats iš jų vienintelis ko gero žvengi, matosi, kad esi dalbajodas.

 

Vis gi, tu ne mano lygio... Nevykėlis...

Filthy-Frank.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4421 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...