MusiCaZ

Žaidimas: Atspėk raidę

Recommended Posts

Prieš žaisdami būtinai perskaitykite taisykles...

Taisyklės

1. Aš pateikiu tiek brūkšnelių, kiek žodyje ar frazėje (ar net trumpame sakinyje; toliau - tiesiog "žodis") yra raidžių.

2. Tas, kas pirmas suskumba, spėja priebalsę (kaip "kartuvėse"). Atidengiamos visos tos priebalsės, kurios yra tame žodyje. Kiek jų buvo žodyje, tiek taškų gauna tas, kuris spėjo. Toliau tas pats žaidėjas spėja kitą priebalsę ir taip spėlioja tol, kol jam sekasi (t.y. kol neužtaiko ant tokios priebalsės, kurios žodyje nėra).

3. Jeigu žaidėjas neatspėjo, toliau raidę spėja bet kas kitas, kas pirmas suskubs parašyti žinutę.

4. Žaidėjas po bet kurio savo pasisekusio spėjimo turi teisę nusipirkti kokią nors balsę. Balsė kainuoja 1 tašką (nesvarbu, kiek tų balsių žodyje atsidengė). Tai atrodo taip: spėji konkrečią balsę ir taškas tau nuskaitomas, nesvarbu, atspėjai, ar ne (tavo rizika). Jei atspėjai - spėlioji toliau. Jei neatspėjai - spėja kitas.

5. Spėliojant junginiai TH, DH, CH, IE ir panašūs laikomi dviem raidėmis, t.y. spėliojam rašto ženklus, o ne garsus. Panašios balsės atidengiamos kartu (pvz. jei žaidėjas spėjo "u", kartu bus atidengtos ir "ū", ir "ų").

6. Kai žaidėjas mano, kad jau gali spėti visą sakinį, jis pateikia savo spėjimą . Jeigu neatspėjo - negauna nieko, jei atspėja - gauna tiek taškų kiek buvo neatidengtų raidžių + 5 taškus. Spėjant žodis turi būti parašytas lygiai taip, kaip jį įsivaizdavau aš, taigi saugokitės rašybos klaidų.

7. Tikslas - ne tik greičiau už kitus atspėti žodį, bet ir spėliojant susirinkti kuo daugiau taškų. Po kiekvieno sakinio atspėjimo susumuojami dalyvių taškai ir pateikiama reitingų lentelė. Daugiausiai taškų surinkes žaidėjas laimi kokį nors prizą.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ , _ _ _    _ _ _ _ _ _     _ _ _ _ _     _ _ _ _ _ _ _ _.  

Sėkmės

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.