Peršokti į turinį

The Realm of Calimdor


Antuonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3629 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Visi - maži ir dideli, sergantys ir sveiki!

 

Su Jumis sveikinuosi, aš, Shvag. 

 

Kaip dalis Jūsų ir žinote ilgam buvau dingęs iš šios srities ir apskritai iš Minecraft pasaulio. Pastaruoju metu man pabraukė ir mane pakalbino ne vienas iš bendruomenės narių pristatydamas ir pasakodamas apie savo kilnius tikslus ir gražias idėjas. Bet whatever, grįžtam prie to, ką čia pristatinėju...

 

 

Jau gerokai senai atsirado galimybė susikurti savo Minecraft "realm" ar kažką panašaus (nežinau kaip dabar jis liaudyje vadinamas, tačiau įsijungus Minecraft ten yra tokia "knopkė" (nevartokit šito žodžio) - "Minecraft Realm" or smth...) Tai va, dar prieš man dingstant iš Jūsų planetos pasikūriau tokio tipo pasaulį ir savo atsiradimo vietoje įkaliau ženklą "The Realm of Calimdor" (sounds good, he-he)... Kas sekė toliau? Dingau iš šio pasaulio suteikęs priėjimą begalei gerai/blogai žinomų tiek Lietuvos, tiek užsienio statybininkų, kurių dalis pasinaudojo galimybę griefinti (taip seniai nevartojau šito žodžio :o ), kita dalis statė, trečia dirbo ir taip toliau... Nesvarbu kas buvo toliau, tačiau esmė yra tame, jog Realmas buvo gana aktyvus ir šiandien ten yra visokio gražaus turto, kurį norėčiau Jums pristatyti šioje temoje. Pora svarbių detalių kurias turėtumėte žinoti:

 

1 - Viskas ką matysite nuotraukose yra pastatyta žmonių rankomis.

2 - Visa tai pastatyta survival režime (žinoma, jog neapsieita be čytų ;) )

3 - Tai ne mano statiniai, tiesiog pateiksiu nuotraukas iš savo turimo realmo.

4 - Kiekvieną dieną kelsiu po vieną nuotrauką, nes keliauju ir naršau pasaulį survival režime.

 

 

Gegužės 13 diena. Netoli šios vietos buvo 'spawnas', šią vietą atradau per ~15 minučių, nes keliukas nuo atsiradimo vietos dar nebuvo išbombintas ir šią vietą pasiekti nebuvo sunku. Visa vieta yra sugriauta - pradedant pastatais, baigiant uostu. Galime įžvelgti statytų laivų "rėmus", tačiau nieko daugiau. Išlikę keletos uosto rėmų, viskas išnešta, viduje radau truputėlį maisto. Aplinkui driekiasi išgriautų pastatų plotai.

 

 

d59eaad5db1b4544514d5bd374d4c447354.png

 

Klausimas: Būtų norinčių susimesti ir nuveikti ką nors nedoro, turiu omeny turinį pateikiamą nuotraukose. Galbūt kas nors norėtų prisijungti ir pastatinėti ?

Redaguota , nario Shvag
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3629 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...