Peršokti į turinį

Photoshop #1 - Labai paprastas ir gražus Avataras


Fortqe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3644 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

specializuotimeis ties pačių avatarų redagavimu : spalvos, formų, tikrai daugiau dėmesio sulauktum.

 

T raidę dažniausiai randa naujokai :D

Tai pagal tavo tokia mandria logika aš turėjau daryti pamoką iš karto su visais pribambasais, effects, bei t.t. ? Žmogau atsičiuxink biški. Bei ant Video parašyta jog Paprastas, jokie effects nei ka. ;)

Bei jame uždėtas background.

Tad beviltiški tavo tokie komentarai.

 

Bei kam negaila paspauskit Like ant video, nes čj šitas mandruolis uždėjo man Unlike. Labai dėkui suprantantiems. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai pagal tavo tokia mandria logika aš turėjau daryti pamoką iš karto su visais pribambasais, effects, bei t.t. ? Žmogau atsičiuxink biški. Bei ant Video parašyta jog Paprastas, jokie effects nei ka. ;)

Bei jame uždėtas background.

Tad beviltiški tavo tokie komentarai.

 

Bei kam negaila paspauskit Like ant video, nes čj šitas mandruolis uždėjo man Unlike. Labai dėkui suprantantiems. :)

Jei būtum savikritiškas ir norėtum tobulėt, tai priimtum kritiką :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3644 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...