Peršokti į turinį

[ Q ] LoL Beginner.


Brother.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3658 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , laba vakara. Net nežinau nuo ko pradėti , tiesiog , esu LoL Beginner'is ( naujokas ) , tad reikalinga šiokia tokia pagalbėlė.

LoL'ą žaidžiu jau 3 dieną , 6 lygio. Nusipirkau "Teemo" ir gana neblogai sekasi, bet susidūriau su problema. Teemo turi kažkokį "Toxic Bomb" skill'ą ( jis trečias ). Man jo kažkodėl neina naudoti , kuomet užsikeliu jį , jis man visad būna toks pilkesnis ir kažkoks Š sukasi aplink jį. Kaip tą skill'ą naudoti?

Taip pat , galbūt nesunku ir žinote tinkamų "YouTube" ar kitų pamokų pradinukam ? Dėkoju , atsilyginsiu reputacija.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne toks žaidimas čia, kad būtų galima kurti pamokas ar panašiai, nelabai yra ką mokinti jame. LoL'e turi žaisti ir pats viska patirti, pažiūrėjas pamoką tu to nepadarysi. Geriau pačiam po biški visko išmokti :)

 

Pakviesk į skype arnasius3 jei ką galėsim sulošti pora match'u ir jei kils klausimų paklausi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai yra active skilas kurio spausti nereikia, kiekvienu hit'u basic taikinys užkrečiamas ir 3 sekundes kas sekunde ima kažkiek hp, kaip ignite tik tai nuo kiekvieno basic hito'o ir tik po 3 sekundes :)

John_Joker parašė beveik viską teisingai,tik yra viena smulki klaida,tai yra passive skillas,nes active skillai yra tie skillai pvž Teemo Q,W...Skill shotai ir pnš..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3658 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...