Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visur tas pats tu gal nejuokink.. :funny: Kiti zaidimai tebuna atskirai masinom ir atskirai saudytis, nu tu cia ir susiFailinai..

IGZZ iskur cai tu toks izdykes is po krumo islindai , ir sprendi apie kitus viska, pats ateina i samp srw ir rasineja ka kiti tik paraso, visada tik pritaria jiem pasakys ne bus ne pasakys taip bus labai grazu..

Informacija pakeista

Pardavineju +2REP [100FLT] Galima deretis :) [Pm]

Pasikeites.

Paspausk : http://www.didink.lt/hardziuks Ačiu

24g6fxh.png

Visur tas pats tu gal nejuokink.. :funny: Kiti zaidimai tebuna atskirai masinom ir atskirai saudytis, nu tu cia ir susiFailinai..

IGZZ iskur cai tu toks izdykes is po krumo islindai , ir sprendi apie kitus viska, pats ateina i samp srw ir rasineja ka kiti tik paraso, visada tik pritaria jiem pasakys ne bus ne pasakys taip bus labai grazu..

Išmok valdyk sakinį, nes minties nesupratau :rolleyes: . Kad postus puse forumo renkasi tai ir taip aišku, kur nueinu ten pusę beviltiškų komentarų, o tu gal čia norėjai "išmintį" parodyt ir palygint GTA 4 su NFS: Shift ? "Labiausiai patinka, kad galima ne, tik šaudytis , bet ir važinėtis", nu čia tai tikrai geras nepamiršiu :lol:

PlainGorgeousIrishredandwhitesetter-size

Kokia dar isminti , kokie dar GTA kokie dar NFS ka cia tu nusisneki,Seneli salti nelaimingas...

Turiu omeny kad sis zaidimas kaip Driver 2 galima saudytis ir vazineti , ne kaip kituose zaidimuose vaikstai po miesta saudaisi ir neleidzia ilipti i car, koks dar NFS Beviltiskas tu man..

Informacija pakeista

Pardavineju +2REP [100FLT] Galima deretis :) [Pm]

Pasikeites.

Paspausk : http://www.didink.lt/hardziuks Ačiu

24g6fxh.png

Kokia dar isminti , kokie dar GTA kokie dar NFS ka cia tu nusisneki,Seneli salti nelaimingas...

Turiu omeny kad sis zaidimas kaip Driver 2 galima saudytis ir vazineti , ne kaip kituose zaidimuose vaikstai po miesta saudaisi ir neleidzia ilipti i car, koks dar NFS Beviltiskas tu man..

Yra skirtingi žaidimo žanrai, o aš kalbu būtent apie tokio ŽANRO žaidimus. Tu nelygink Call of Duty serijos su GTA 4 ar dar kokiais tais žaidimais. Juokingiausia tai, kad tu šventai tiki ką rašai :lol:

PlainGorgeousIrishredandwhitesetter-size

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...