Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Problema su GTA 4


DiRT_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3665 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, taigi nusipirkau GTA 4 Steam gift, viskas okey, atsisiunčiau, ir negaliu pradėti žaisti...

Čia nekelsiu nuotraukų, o geriau mane pakvieskite per skype: dirtas2 ir per skype vaizdą viską aprodysiu :)

 

Rašyk į skype: dirtas2 Čia viską ir pakalbėsim, nes čia aiškint nesamonė, nelabai ir moku ;D

 

Leisk aš tau paaiškinsiu....

 

Koks tikslas apskritai rašyti į forumą tada? Gal tiesiog visi susikvieskim visus į skype ir uždarom forumą? 

 

Šio pranešimo rašymo metu yra prisijungę 95 nariai. Nemažai jų mėgsta padėti, bet esu 100% tikras kad nesulauksi 95 pakvietimų į skype. Kodėl? Nedaug žmonių nori gaišt laiką kviesti į kažkokius skype kur dar reikės laukti kol išaiškinsi ko tu nori. Parašyk čia KAS negerai KĄ jau bandei....  Negi aš tiek daug prašau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Leisk aš tau paaiškinsiu....

 

Koks tikslas apskritai rašyti į forumą tada? Gal tiesiog visi susikvieskim visus į skype ir uždarom forumą? 

 

Šio pranešimo rašymo metu yra prisijungę 95 nariai. Nemažai jų mėgsta padėti, bet esu 100% tikras kad nesulauksi 95 pakvietimų į skype. Kodėl? Nedaug žmonių nori gaišt laiką kviesti į kažkokius skype kur dar reikės laukti kol išaiškinsi ko tu nori. Parašyk čia KAS negerai KĄ jau bandei....  Negi aš tiek daug prašau?

Aš nemoku išaiškinti tos problemos, gal čia nėra net jokios problemos, o aš kažką darau blogai... Kas tikrai norės padėti, tas ir pakvies, o jei galvojat, kad renku skype kontaktus, klystat... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš galvoju kad šita tema beprasmė, nes vienintelis dalykas kurį ji veikia tai renka skype kontaktus.

 

Tai MOKYKIS! Praktika - geriausias mokslas.

Sakau tau, niekas nerenka tų tavo skype kontaktų, jeigu tau nepatinka, tai nereiškia, kad kitiem nepatinka :) Jeigu norėsit, padėjus per skype, galėsiu jus ištrint iš kontaktų, man gyliai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakau tau, niekas nerenka tų tavo skype kontaktų, jeigu tau nepatinka, tai nereiškia, kad kitiem nepatinka :) Jeigu norėsit, padėjus per skype, galėsiu jus ištrint iš kontaktų, man gyliai...

Iš tikrųjų gali rinktis, man nėra svarbu. Man svarbu tai kad šita tema tėra šiukšlė su skype vardu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš tikrųjų gali rinktis, man nėra svarbu. Man svarbu tai kad šita tema tėra šiukšlė su skype vardu. 

Jeigu taip tau atrodo, tegul... Nepatinka, ir čia nebekomentuok, jei nepadedi... Temą sukūriau "Apie viską" skiltyje, ir manau čia temą gali būti, bet kokia, nes šitoje skiltyje, tavo vadinamų "šiukšlių" yra daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3665 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...