Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisistatau `eco`


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3128 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Daug kas mane žino, o kiti ne, tad reiktų prisistatyti ir man.

 

APIE MANE...

 

Sveiki visi, esu Ignas man yra 13 metų gyvenu gražiame mieste "Utenoje".Gimiau 2001-04-03, Utenoje jau gyvenu apie 6-5 metus, tad ją žinau kaip savo 5 pirštus.Esu septintokas, mokykloje man galiu pasakyti visai gerai sekasi, mokausi normaliai 7-8, manau tai yra petenkinami pažymiai, ankščiau galvodavau, kad man nereikia to mokslo, geriau pasedėsiu ilgiau prie kompiuterio negu čia mokysiuosi, bet einant laikui aš suvokiau, kad darau klaidą ir pradėjau gyvenime kažko siekti, mokytis, tad mano rezultatai yra dabar žymiai pakyle negu buvo.Esu gan linksmas vyrukas, labai mėgstu sportuoti, turbūt jau taip turi būti, lankau rankinį jau 1-nerius metus, gan puikiai sekasi, bet po vasaros abėjoju ar ten tęsiu savo visą sporto veiklą, galbūt sportuosiu savarankiškai arba eisiu į kokį krepšinį ar ką nors, esu gan atsakingas, bei punktuoalus visada atvykstu kada man reikia, bei esu iš tų žmonių kurie niekada nieko neatideda, jeigu man reikia visada padarau tada kada reikia.Niekada nenuleidžiu rankų ir visada pasiekiu to ko noriu.Na apie kaip ir nėra ką daugiau papasakoti, pašnekėkim apie mane internete...

 

Apie mane prie kompiuterio...

 

 

Na ką taigi apie mane prie kompiuterio.Nedaug ką ir nuveikiau kompiuterį gavau prieš 4-5 metus, ir tuo metu man buvo 8-7 , metai.Kaip ir minėjau man tuo metu rupėjo tik tie patys žaidimai kuriuose nieko nepasieksi, o tiesiog prarasi gyvenimą, ir mane tada užvaldė tad "Noliferiškumas" sedėjau visą dieną, grįždavau 13:00(1 valandą dienos) ir sėsdavau prie kompiuterio numesdamas kuprinę prie savo kambario durų, žaisdavau tuos pačius žaidimus "SA:MP, MINECRAFT, COUNTER-STRIKE", žaisdamas tuos žaidimus sulaukiau tokios žinutės iš gero draugo "Gal kuriam kokį nors SAMP sėrverį", aišku aš pagalvojęs, ta pačia sekunde sutikau, tai buvo eilinis "Šudserveris" su LTG gamemode pačiu pirmu kurtu brighto man atrodo, neatsimenu.Mes aišku savaitės neištempėm ir užsidarėm, tada buvo priėjimas prie "Minecraft", kurėm vėl tai buvo vienas iš vykusių projektų tame sėrveryje pastačiau savo pirmus tikrus statinius, tame sėrveryje lankydavosi gan normaliai žmonių "26-30", bet niekaip neperlipom "40" žaidėjų skaičiaus sėrveryje, bėje ką pamiršau paminėti, ten mes uždirbome savo pirmus pinigus, galvojome "EI, mums pasisekė tęsiame toliau šį projektą", bet po kiek laiko mums pritruko pinigų ir teko eilinį kartą užsidaryti, na buvo grižįmų prie "SAMP", buvo rekordas net "32" žmonės, tai mums buvo labai daug, galvoje ir vėl mums pasisekė, bet tą pačia dieną užsidarėme, nes atsirado tokių gudručių kurie "Dosino" sėrverį, na ką ir vėl žaidžiu savo tuos pačius žaidimus...Ir vėl gyvenimo nebėra, supratau tą, kad iš žaidimų nepragyvensi, reikia kažką rimto pradėti ir galiausiai draugo pasiulymu pasiulė pradėti kurti hackingo programas "Netikras" tokias kaip "Win ištrinimas, explore daug prisijungtų" ir tokie panašus, juos bandžiau kurti su "AutoIT", bet nieko nesigavo.Vėl pabandėm kurti sėrverį "Counter-Strike", na ką sukuriau tinklapį jus buvo IPB varikliuko, ten beveik nieko nemokėjau, bet laikui einant daug ką išmokau, bei draugas mane pamokė, kaip žinote kas buvo? Ogi eilinį kartą žlugome ir nutarėme daugiau nebekurti tokių žaidimo sėrverių ir išvis nebegrįžti į tuos žaidimus, tada bandžiau pradėti mokintis C++, žiūrėjau pamokas kaip reikia, nes tarp tų kodų išvis nesigaudžiau ir paėmęs viską mečiau velniop.Ir galiausiai iš rimtesnių projektų tai buvo "Youtubinimas" pirmasis kanalas buvo nevykęs, antrasis taip pat, nes nebuvo laiko važinėti, tad metėm, galvojom vis prie ko čia grįžti, ką čia pradėti, juk įdomiau kažką veikti, o ne tuos pačius žaidimus žaisti ir staiga, mes grįžome prie "Youtubinimo" kurio esmė buvo "Žaidimai", na mums vis dar puikiai sekasi ir nesiruošiam jo mesti, tad toks mano tas gyvenimas kompiuterio, ne daug ką nuveikiau per tuos 5-4 metus, bet visgi kažkas įšėjo.

 

 

Ačių, kad skaitei tikiuosi nenuobodžiavai, bei daug ką sužinojai apie mane :).

Pagarbiai DemoN'

Redaguota , nario `eco`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jugi jam tik 13 ko tu nori (dar vaikas)

 Ei tu, jautiesi suaugęs? Man būtų gėda ištikrųjų, na sakykim tau yra ten 16-15 metų, bet už tave 13-metis(dar vaikas) rašo žymiai geriau ir jis manau už tave daugiau viską supranta, nenuvertink kitų, nepasižiūrėjas į save,

 

P.S Sveiki, malonu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 1 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3128 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...