Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nepatiko tai ką mačiau 7-toje nuotraukoje..

Sutinku.

 

Tai yra turbūt pirmas iš visų tavo map'ų kuris šiek tiek paliko įspūdį, bet kaip visada yra begalę klaidų::

  1. gulintis policininkai labai krito į akį, tarsi ten būtų galima labai greitai "lakstyti, skraidyti" ir tuo labiau ant perijos, tai arba juos toliau statyk nuo perijos arba išvis panaikink.
  2. būtų kur kas gražiau, jeigu darbas būtų re-texturuotas, nes dabar visi "wall'ai" išmėtyti, bei nesuderinti. 
  3. http://i.imgur.com/3s26jES.jpg , jeigu šitoje nuotrauaks ten stiklas, po kuriuo eina žolė, paaiškink man kam tai reikalinga?
  4. nepatiko, tai jog pagrindas į pačią vairavimo mokyklą toks pat kaip ir gatvės, galėjai mest sfnvilla ar dar kažką sugalvoti.

Balai:: 6~7+ / 10

Sutinku.

 

Tai yra turbūt pirmas iš visų tavo map'ų kuris šiek tiek paliko įspūdį, bet kaip visada yra begalę klaidų::

  1. gulintis policininkai labai krito į akį, tarsi ten būtų galima labai greitai "lakstyti, skraidyti" ir tuo labiau ant perijos, tai arba juos toliau statyk nuo perijos arba išvis panaikink.
  2. būtų kur kas gražiau, jeigu darbas būtų re-texturuotas, nes dabar visi "wall'ai" išmėtyti, bei nesuderinti. 
  3. http://i.imgur.com/3s26jES.jpg , jeigu šitoje nuotrauaks ten stiklas, po kuriuo eina žolė, paaiškink man kam tai reikalinga?
  4. nepatiko, tai jog pagrindas į pačią vairavimo mokyklą toks pat kaip ir gatvės, galėjai mest sfnvilla ar dar kažką sugalvoti.

Balai:: 6~7+ / 10

Dėkui tau, na šįsyk pirma karta pamėginau kažką rimtesnio daryt.

1.Dėl gulinčiu policininku tai pritariu,man jie irgi nelabai patiko.

2.Teksturinti jau po biški moku,bet dar ne visiškai,nes būna kad kai kur susimaišau ir suteksturinu ne ta objektą ir po to problemų būna.

3.Čia mano idėja tokia padaryti kaip dekoracija.

4.Na pirmiausia galvojau kad suteksturinsiu,bet kadangi apsisprendžiau dar kol kas nedaryti tai tingėjau ta pagrindą perdarinėti.

 

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...