Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Problema su Desktopu


Golor

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4882 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi problema tokia.

Man kraunasi kompiuteris kraunasi kraunasi ir kraunasi,bet desktopo nei lango neišmeta.Visas tas komandas turiu atlikti per CTRL ALT DELETE,tai taip ir čia įėjau :D

Tai gal žinote ką daryti kad visas tas pats langas būtu?Foto:

SPAUSTI, KAD PAMATYTI.

Nepagailėsiu repo bei 500 FLT Čia turbūt buvo del greito kompiuterio išjunginėjimo,nors retai taip užeidavo.Bet dabar jau ant dvėjų kompiuterių acc taip yra...Bet ant pačio to lango neina paspausti paspaudus tą dešinijį pelės klaviša.Bet aš galiu vaikščioti per C: Diskus ir per kitus,bet per tą juosta irgi negaliu...Vienu žodžiu padėtis tai Anyway.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau explorer.exe nepasikrauna. Bandyk daryti Windows upgrade, jeigu nepadės perrašyk windowsu's ir galvos nesuk.

P.S. Anyway - bet kokiu atveju. ;)

Kaip jį pakrauti?Aš buvau jį bandęs paleisti,bet rezultato nėra.Bet gal žinai kur internete jį parsisiusti?Jeigu duosi svetainės nuoroda,nepagailėsiu nei forumo lito nei forumo reputacijos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hello,

Please ladies and gentlemen, here is a proven solution to regain the icons without going to the repair shop:


Please follow these steps:

reboot your computer in the Safe mode with command prompt.

Once Windows loaded, command prompt (black window) opens. Type notepad and press Enter.

A notepad window opens. Type the following text into notepad:

[Version]
Signature="$Chicago$"
Provider=Myantispyware.com

[DefaultInstall]
AddReg=regsec

[regsec]
HKCU, Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System,DisableRegistryTools,0x00000020,0
HKLM, Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon,Shell,0x00000020,"Explorer.exe"

Save this as fix.inf to your Desktop (remember to select Save as file type: All files in Notepad). Close Notepad.

In the command prompt type Explorer.exe and Press Enter. Windows Explorer opens. Locate the fix.inf, click right button and select Install. Close Windows Explorer.

In the command prompt type shutdown -r and press Enter. Your computer will be rebooted.

Your sincerely

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hello,

Please ladies and gentlemen, here is a proven solution to regain the icons without going to the repair shop:


Please follow these steps:

reboot your computer in the Safe mode with command prompt.

Once Windows loaded, command prompt (black window) opens. Type notepad and press Enter.

A notepad window opens. Type the following text into notepad:

[Version]
Signature="$Chicago$"
Provider=Myantispyware.com

[DefaultInstall]
AddReg=regsec

[regsec]
HKCU, Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System,DisableRegistryTools,0x00000020,0
HKLM, Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon,Shell,0x00000020,"Explorer.exe"

Save this as fix.inf to your Desktop (remember to select Save as file type: All files in Notepad). Close Notepad.

In the command prompt type Explorer.exe and Press Enter. Windows Explorer opens. Locate the fix.inf, click right button and select Install. Close Windows Explorer.

In the command prompt type shutdown -r and press Enter. Your computer will be rebooted.

Your sincerely

Eh, nespėjau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sumažink paveikslėlį, kad neiškraipytų forumo dizaino. Bei tema buvo sukurta ne vietoje.

Svarbiausias dalykas nėra foto,bet aprašimas.Kad iškraipo tai iškraipo,bet sumažinti tai neina.Bandysiu visaip...Dėkui,padėjusiems.Paliksiu tema atrakinta,galbūs dar labiau žinančių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sumažink paveikslėlį, kad neiškraipytų forumo dizaino. Bei tema buvo sukurta ne vietoje.

Svarbiausias dalykas nėra foto,bet aprašimas.Kad iškraipo tai iškraipo,bet sumažinti tai neina.Bandysiu visaip...Dėkui,padėjusiems.Paliksiu tema atrakinta,galbūs dar labiau žinančių.

Tai kad paveiksliukas negali iskraipyt frm dizaino as buvau gaves ispejima uz tai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sumažink paveikslėlį, kad neiškraipytų forumo dizaino. Bei tema buvo sukurta ne vietoje.

Svarbiausias dalykas nėra foto,bet aprašimas.Kad iškraipo tai iškraipo,bet sumažinti tai neina.Bandysiu visaip...Dėkui,padėjusiems.Paliksiu tema atrakinta,galbūs dar labiau žinančių.

Jūs baikit daryt Off - Topic jeigu padedate tai padėkit jeigu nepadedate tai nepadėkit.

FunkyDude nekreipk į mano tą rašyba svarbiausia kad supranti ką aš turiu omenį(Greit rašau jugi).Kaspa jeigu padedi tai padėk,o ne nusišnekėk.

Ir įspėjimo aš negavau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4882 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...