NightKata

UDK produkto The Spire pirmasis trailer'is

Recommended Posts

3c6dcc83d9f8d28073c0d53e533b5b49646.jpg Raw Games žaidimų industrijoje kol kas yra tik nedidelis, mažai kam žinomas kūrėjų kolektyvas. Štai prieš kurį laiką jie išleido pirmąjį Unreal Development Kit kūrimo įrankiais lipdomo produkto, pavadinimu The Spire, filmuką.

Įvykiai rutuliojasi paprastai - pagrindinis veikėjas, atsikelęs Antarktikoje įkurtoje bazėje, nežino, kas toks yra bei kodėl čia išvis atsidūrė. Technologine prasme projektas rutuliojasi netolimoje ateityje. Taigi detalių rinkinys atrodo banaliai - prarasta atmintis, nežinoma aplinka ir tikslas pasprukti iš jos. Tiesa, veikėjas tam naudos įvairiai manipuliuoti aplinka leidžiančią pirštinę, su kuria bus įveikiami visi iškilę sunkumai, galvosūkiai.

Milžiniškų vilčių puoselėti nevertėtų, juk The Spire - tik UDK pagrindu formuojamas žaidimas. Tikėtina, varikliuko galimybių demonstracijos nesulauksime. Išleidimas numatomas 2011-iesiems. Trailer'į matysite žemiau.

[youtubecom]

[/youtubecom]

76e5d71dae158a1832d96882395efedc624.png

Šaltinis: gamesnation.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Tiesa pasakius, dėmesio naujieną keldamas neatkreipiau į žaidimą, bet peržiūrėjus trailerį susidarė įdomi nuomonė apie jį. Būtų įdomu pažiūrėt kaip iš tiesų bus, ar žaidimas įtrauks savo idėja :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.