NightKata

Kritinė AVG klaida

Recommended Posts

d1420329a5414095c74be0d4fa02dfd1261.png AVG, garsiausia nemokamų antivirusinių programų gamintoja kiek susigadino savo vardą. Šią antivirusinę naudoja 110 milijonų žmonių visame pasaulyje. Po atlikto programos atnaujinimo trečiadienį, daugeliui vartotojų nebeveikė Windows 7 ar Windows Vista operacinės sistemos.

Po atnaujinimo, vartotojai pamatydavo gerų žinių nereiškiantį „blue screen of death (BSoD)“. Po jo sistema persikraudinėjo be perstojo. Saugusis režimas (safe mode) taip pat neveikė.

Taigi yra keletas būdų, kaip atgaivinti savo sistemą. Jei vartotojas turi Windows diegimo CD, gali tiesiog atkurti nuo paskutinio atkūrimo taško. Neturint CD, ar nedarant atkūrimo taškų, vartotojas savo sistemą gali sutvarkyti naudodamas AVG išleistą pataisą. Reikia tiesiog į USB atmintinę įkelti failus, kuriuos galima atsisiųsti iš čia ir nustatyti, kad kompiuteris būtų kraunamas iš atmintinės.

Tai nėra pirmoji rimta AVG klaida. 2008 metais po programos atnaujinamo, antivirusinė ištrindavo svarbų Windows failą, kurį laikydavo žalingu ir kompiuteris nebeveikdavo. Tiesą sakant, tokios saugumo firmai, kuri turi apie 110 milijonų klientų visame pasaulyje.

Å altinis: technews.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.