Peršokti į turinį

VB.NET Pagalbos su Message Sender


Snow*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3673 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Neturėdamas ką veikt nusprendžiau pažaist su Visual Basic programa. Tad norėčiau kad padėtumėt bšk. P.S gal rašau ir ne į temą. Bet prašau netrinkit temos.

 

Noriu sukurt šiokį tokį RAT'ą. Esu jau sukuręs tik sistemų truksta. :D

Tad mano pirmoji sistema būtų tokia: Kad išmestų vienas langas kuriame būtų 2 TextBox pvz vienas su pavadinimu title, kitas su pavadinimu body. Ir vienas button. Ir sistema būtų tokia kad žmogus įrašo į title pvz Error , į body Error directx.dll is not found (pvz) Spaudi pvz buttoną Enter ir tau išmetą tokį langą kaip ir įrašiau viską. Nes dabar padariau langą tai man išmeta iškarto title, poto išmeta langas body, o tik tada. O aš noriu viską viename :)

 

Va mano kodas:

Public Class MSGSENDER

    Private Sub MSGSENDER_Load(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles MyBase.Load
        Dim body As String
        Dim title As String
        title = InputBox("Please Input Your Title Here !", "Message sender by Evaldas")
        body = InputBox("Please Input Your Body Here !", "Message sender by Evaldas")
        MsgBox(body, vbSystemModal Or vbCritical, title)
    End Sub
End Class


Va bšk paaiškinsiu :

 

image.png

 

Noriu pvz kur įvedi OneCode ir spaudi MSGBOX kad išmestų msgbox su mano tekstu

Redaguota , nario Evaldas .
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3673 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...