Peršokti į turinį

Paprastas Medival namas


Monster_Full

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3666 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,taigi neturedamas geru builder'io igudžiu pastačiau toki paprastuti medival namą nedariau dar interjero bandžiau daryti dar mechaniškas lempas taip sakant t.y kad paspaudus liverį ar kaip jis ten išsijungtu/isijungti šviesa bet nesigavo...

 

http://imgur.com/iodvZ3W,jqJe1Bh

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Namas ištikrųjų nelabai panašus į "Medievel" tačiau jei idėsi pastangų ,manau pradėsi geriau statyt

 

Bandei padaryt ,kad paspaudus liverį įsijungtu ir išsijungtu šviesos ir nesigavo ??? Atsiprašau ,bet .. tai net mano 5 metų brolis jau moka

 

Sekmės tobulėjant

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Namas ištikrųjų nelabai panašus į "Medievel" tačiau jei idėsi pastangų ,manau pradėsi geriau statyt

 

Bandei padaryt ,kad paspaudus liverį įsijungtu ir išsijungtu šviesos ir nesigavo ??? Atsiprašau ,bet .. tai net mano 5 metų brolis jau moka

 

Sekmės tobulėjant

Tai supranti aš toki dalyką moku bet man reikejo netaip kad liveris butu ant pačios lempos ar ant jos o lempa viršui o liveris apačioi..Na aš tiesiog kiek esu žiurejas ten tai daug kas sake kad namai dažniausiai iš medžio yra Medival aš tikrai nežinau kaip tiksliai tokiu stiliu statyt tiesiog builderio igudžiu kaip sakiau dar geru neturiu.

 

Paspaudus kepenis? Sure...

 

Šiaip patarčiau dar tobulėt, nes į medieval tikrai nepanašu. Reikia daugiau nelygumu, detalių.

Mhm nesugalvojau ka nors kito :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad namas būtų medieval nebūtinai turi būti statomas vien iš medžio. Sienos turi turėti bet šiokius tokius ornamentus, gražų smailų stogą su jo ornamentais ir kt. Dažnai naudojama vilna... 
Pavizdys : http://assets.minecraftgallery.com/wp-content/uploads/2011/12/medieval-building-bundle1.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3666 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...