Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mano pamąstymai apie minecraftą.


strlordlt

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3644 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi supergames.lt tinklapio lankytojai. Šiandien neturėdamas ką veikti nusprendžiau pasidalinti savo mintimis su jumis.

 

Taigi šiandien kalbėsiu apie minecraftą. Ar pastebėjote paskutiniuosius minecraft updeitus? Šie updeitai mane tikrai nuvylė. Minecraft daiktų gerinimas tapo žymiai lengvesnis. Kodėl? Nes kai kuriems žaidėjams yra per "sunku" gauti gerus daiktų upgreidus. Minecraftas sumąstė tokį dalyką, kad padėjus gerinimo metu lapi lazurį gali skaityti upgreidus. Bet vieną dalyką jie padarė gerai, kad buvo sumažintos pavadinimų kainos. Bet mano nuomone, daiktų gerinimas nebeteko minecrafte prasmės. Dabar minecrafte nebus taip vertinga turėti pikeksą su silk touchu ir pnš. Minecrafto paskutinieji updeitai buvo nekokie. Aišku juose buvo pridėti nauji biomai, blokai ir pnš., bet kartu minecraftas žymiai palengvino ir taip jau lengvą minecrafto žaidimą. Manau minecrafto žaidimas tuoj nebeturės ko pasiūlyti ir visi nusigręš nuo šito žaidimo. Jeigu taip toliau rituliosis minecrafto updeitai, šitas žaidimas mano manymu bus pasmerktas žlugti. O ką manote apie šituos updeitus jūs? Ar jums jie labai jau palengvino žaidimą? Ar laukiate panašių updeitų? Pasidalinkite savo mintimis. Ačiooo :D

Redaguota , nario Giedrius?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai gerai, jeigu nusigręš. Galbūt vienas vaikis iš tūkstančio minecraft "užp*simo" dėka pradės sportuoti? Arba pažvelgs į gyvenimą kitu kampu, kad ne viskas tik žaidimai. Apskritai reikia kurti žaidimus loginio mąstymo - šaškės, šachmatai, o ne kubelių statyba...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai gerai, jeigu nusigręš. Galbūt vienas vaikis iš tūkstančio minecraft "užp*simo" dėka pradės sportuoti? Arba pažvelgs į gyvenimą kitu kampu, kad ne viskas tik žaidimai. Apskritai reikia kurti žaidimus loginio mąstymo - šaškės, šachmatai, o ne kubelių statyba...

Šaškės, šachmatai tai žaidimai kuriuos reikia žaisti su draugais arba kompanijoje. O kubelių statyba tai lyg savęs išsireiškimas. Apskritai šitas žaidimas daug kam sunešė pelnus. Ne vien mojangas pasipelnė, bet ir daugelis kitų žmonių visame pasaulyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaškės, šachmatai tai žaidimai kuriuos reikia žaisti su draugais arba kompanijoje. O kubelių statyba tai lyg savęs išsireiškimas. Apskritai šitas žaidimas daug kam sunešė pelnus. Ne vien mojangas pasipelnė, bet ir daugelis kitų žmonių visame pasaulyje.

Nu jo gerai sakai, as is minecraft esu uzdirbes apie 100litu, jei moki gerai statyt kubelis, ir isreikst save tai gali gerai pasipelnyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne apie pelną šnekam, o kiek rubuilių sėdi ir šita žaidimą žaidžia, daugiau nieko nematydami. Va kame bėda.

Šeip nė vien patys yra kalti, kad per ilgai sėdi prie kompiuterio ir tunka prie jų. Kalti iš dalies yra ir tėvai jeigu jie savo vaikais neužsijama ir neskatina jų sportuoti arba mažiau sėdėti prie kompiuterio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šeip nė vien patys yra kalti, kad per ilgai sėdi prie kompiuterio ir tunka prie jų. Kalti iš dalies yra ir tėvai jeigu jie savo vaikais neužsijama ir neskatina jų sportuoti arba mažiau sėdėti prie kompiuterio.

Nu teisybes, yra kad tevai kalti kad ilgai sedi prie pc Na as tai savarankiskai norejau pradet eit i Sauliu Sajunga, paprasiau iskart sutiko. Na nors bus man kkia veikla negu prie pc, sedet ir visiem pasiulymas, lankyti kokias nors burerlius arba ka nors kito. Nes jei sedesit prie greit nieko nebematysit :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aišku kad mojang žlugtu taip nebus jie pasipelnis iš kažko kito. Kaip Ciroc rašė kad tie kubeliai neturi prasmės nelabai pasakyčiau nes čia yra kaip savo vidinio grožio gabumo atskleidimas. Ne kiekvienas gali pastatyti pvz : lektuvą ar modern house (be kopijavimo pagal kokius video) Tai ir laviną vaizduotę nes gali veliau ir gražų namą pastatyti. Aišku gerai kad ir į kiemą išeitu pasportuot :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu man asmeniškai updeitai patinka nes visko naujo atsiranda pagražina , pagerina žaidimą . Pagražina statybą , atsiradus updeitams atsiranda nauju dalyku pvz kaip ir tie Commandblockai iš jų serverį galimą padaryti geresni pvz padaryti serveryje vietoi kubeliu ką nors apvalaus 

ypač pagerėja visokie minigames įdomesni atsiranda ir t.t 

Nu man asmeniškai patinka updeitai , bet galėtu pridėti nauju šarvu ir ginklu ir mobu tada būtu super.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamenu kai dar nemokėdavau lošti minecraft... Mmmm... Seni geri laikai... Kai aš pradėjau lošti mc tada dar buvo Beta ir kai nieko nemoki kaip įdomu būdavo!!!! Nevykelis lakstai po pieveles, atradi to ko net neįsivaizdavai, kad yra... O dabar, bėgi bėgi, o ravaine ai p*. Mineninies Iron, pfffff tyngiu kast.... Dmd randi, o dmd. Dabar kai viską žinai kažkaip nebelabai įdomu. Dabar tiesiog serveriuose enchantinies varai pvp, enchantai ten ef. 5 ant picku visokių ten sharp. 5... O kai aš lošiau mc apie tokius dalykus kaip enchant tik pasvajot buvo galima ką čia kalbėt apie dmd, nes visiškai nemokėdavau lošt, coal man būdavo aukso puodas... :DDD Lošdavai survival ir lošdavai, o dabar kažkaip išvis nebesinori lošti survival, jau geriau atrodo į serverį nueiti.

Redaguota , nario The3rniXas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu man asmeniškai updeitai patinka nes visko naujo atsiranda pagražina , pagerina žaidimą . Pagražina statybą , atsiradus updeitams atsiranda nauju dalyku pvz kaip ir tie Commandblockai iš jų serverį galimą padaryti geresni pvz padaryti serveryje vietoi kubeliu ką nors apvalaus 

ypač pagerėja visokie minigames įdomesni atsiranda ir t.t 

Nu man asmeniškai patinka updeitai , bet galėtu pridėti nauju šarvu ir ginklu ir mobu tada būtu super.

Va dėl šarvų, ginklų ir mob'ų tikrai pritariu. Dar galėtų visokių iškasenų pridėtų. Apie tokius update'us aš ir svajoju...

P.S Dėl VIDEO, kad minecrafte jau ir skrituliai atsiranda, jau nebe minecraft'as... Įdomu kas bus su mc po kokių 5 metų jeigu jis dar egzistuos..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamenu kai dar nemokėdavau lošti minecraft... Mmmm... Seni geri laikai... Kai aš pradėjau lošti mc tada dar buvo Beta ir kai nieko nemoki kaip įdomu būdavo!!!! Nevykelis lakstai po pieveles, atradi to ko net neįsivaizdavai, kad yra... O dabar, bėgi bėgi, o ravaine ai p*. Mineninies Iron, pfffff tyngiu kast.... Dmd randi, o dmd. Dabar kai viską žinai kažkaip nebelabai įdomu. Dabar tiesiog serveriuose enchantinies varai pvp, enchantai ten ef. 5 ant picku visokių ten sharp. 5... O kai aš lošiau mc apie tokius dalykus kaip enchant tik pasvajot buvo galima ką čia kalbėt apie dmd, nes visiškai nemokėdavau lošt, coal man būdavo aukso puodas... :DDD Lošdavai survival ir lošdavai, o dabar kažkaip išvis nebesinori lošti survival, jau geriau atrodo į serverį nueiti.

Atsimenu savo senus laikus kai man namas iš dirto ir cobble ir stiklo atrodė meno kūrinys :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsimenu savo senus laikus kai man namas iš dirto ir cobble ir stiklo atrodė meno kūrinys :D

Aš kažkaip nuo pat pradžių bandžiau statyti kuo gražiau, bet vienas mano namas man buvo įsimintinas... Iš smėlio ;DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3644 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...