Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sveiki, pristatau Julius


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, sumaniau parasyt prisitatima.

Nagi pradedam

Esu Julius Pavarde nesakysiu. Man yra 13 metu bet jau Birzelio 8 diena bus 14. Siuo metu mokausi 8 klaseje. Nesu moksliukas vidurkis apie 6. Uztenka kaip man. Mano hobis, iki siol yra motociklai. Bet nuo ketvirtadienio t.y 2014-04-10 Pradedu eit i Sauliu Sajunga. Na nesu labai sprotiskas, bet bandau dabar po truputi sportuot. Sveriu apie 60kg. Ir mano ugis apie 160cm. Man patinka sedet prie kompo jei bjauras oras lauke. O jeigu silta tai einu su draugais fule arba ka nors kitka pazaist. Gyvenu Telsiuose rajone, Rainiu kaime. Bet einu i Telsiu mokykla nes Rainiuose tera tik 4 klases :D. Bet teko baigt tas 4 klases Rainiuose. Po 10 klases zadu stot i profke, ir imt saltklavio arba koki nors kita profesija. O jei ne tai bandysiu eit jieskotis darbo.

Dabar pakalbam apie zaidimu sriti

Na ka esu zaides labai daug legendu tapusiu zaidimu, pvz Stronghold Crusader, CS 1.6, samp, Minecraft. Ir t.t. Bet iki siol idomiausias zaidimas yra CS 1.6. Kazkaip man jis patrauke aki nuo pirmos minutes. Bet antroje vietoje yra SAMP. Per SAMP moku 50% ant 50% mepint, bet skriptint nihuje, o per MINECRAFT moku graziai statyt. O per CS 16. galim sakyt kad nieko nemoku bet moku zaist ji :D Keista ane ? :D

Nu aciu kas skaitet SRR kad rasau be LTraidziu kartais tingiu jieskot ju :D Nu tad sveiki visi ir malonu susipazint :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...