Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau "partnerio" CS:GO serveriui...


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3685 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Asmeniškai esu labai šiuo metu užimtas, bet užsimaniau CS:GO serverio, todėl norėčiau pasiūlyti kompromisą, o gal ir surasti žmogų kuris norėtu tai užsiimti su manim.

 

Ką aš garantuoju -

CS:GO Serverį ir jo 24/7 stabilumą, serveryje pagrindinio administratoriaus poziciją.

Pagalba su puslapiu kokios jos tik reikės, serveriu galėsiu užsiimti vienas.

Kaip ir pridūriau, jog serveris veiks 24/7 tai reiškia, kad ant kažkokio VPS. Visas išlaidas apmokėsiu aš.

Serverio pavadinimas bus pritaikytas prie jūsų puslapio pavadinimo (t.y. kaip ir priklausys jūsų projektui)

Administratoriaus pozicijos puslapyje, kad galėčiau rašyti naujienas ar informaciją apie serverį.

Leisiu visas serverio paslaugas bei jų lėšomis rūpintis jums!

 

Ko norėčiau iš jūsų -

Tikrai jau pakankamai parengto projekto su geru pavadinimu kuris būtų susijęs su žaidimų serveriais ar žaidimais. Kuriame jau būtų domenas ir visi kiti reikalingi dalykai.

Kad serverio reikalus paliktumėte visus man.

 

Pelnas - 75/25 (Kad ir kaip jo mažai bus, manau jums tiks. Didžioji dalis "pelno" bus jūsų ir patys galėsite nustatyti kainas :) )

 

Serverio tipas - Public (LEGAL ONLY)

 

Na kontaktai: tadas-vilmux (Norėčiau, kad žmogus galėtu ne tik rašynėtis, bet ir pasinaudoti mikrafonu)

 

Laukiu jūsų pasiūlymų.

Redaguota , nario unixone aka VilmuX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

O pats ką moki? Moki pluginus kurti?

 

Dabar asmeniškai apie tai skaitau ir didelės problemos ir super milžiniško skirtumo nuo CS 1.6 nematau, tai galėčiau sakyti truputėli moku :), bet pasiskaitęs manau galėsiu pats išlaikyti serverį, matau labai daug sintaksės skirtumų, bet kiek dabar žinau iš kitų kalbų tai išdalies PUBLIC'ui kaip pirmam serveriui užtektų.

Redaguota , nario unixone aka VilmuX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Hmmm nekažką tada.. Su publiku iš patirties sakau toli neisi ;) Anyway sėkmės..

 

Super toli pažengti ir nesiruošiu, nebent atsirastų proga. Sugalvoti tikrai kažką galima, tuo labiau žinau kur galima gauti reklamos ir surinkti šiokį tokį žaidėjų ratą. Perspektyvų visada buvo ir bus.

Redaguota , nario unixone aka VilmuX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi tai pgalvojau ir pradžiai sekėsi tobulai, bet esmė yra tame kad cs go žaidėjams madofkės nepatinka. Po trumpo laiko niekas nebesilanko serveryje. Va laikiuxe ir stovi tusčias serveris apžiūrėjo pirmas dienas visi ir toliau competitive taško. Tai vat arba kuri competitive serverį (iš ko nei pelno gausi ir nusibos pačiam žaist greit) arba visiškai kitokį serverį (jb/war3 ir pnš) ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi tai pgalvojau ir pradžiai sekėsi tobulai, bet esmė yra tame kad cs go žaidėjams madofkės nepatinka. Po trumpo laiko niekas nebesilanko serveryje. Va laikiuxe ir stovi tusčias serveris apžiūrėjo pirmas dienas visi ir toliau competitive taško. Tai vat arba kuri competitive serverį (iš ko nei pelno gausi ir nusibos pačiam žaist greit) arba visiškai kitokį serverį (jb/war3 ir pnš) ;)

 

Turiu savų idėjų galbūt, pelno labai nesiekiu, todėl ir neprašau kito žmogaus tame investicijų. Savo galvoje turiu perspektyvų kur tai galėtų privesti ne tik prie pelno ar dar ko... Nesakau, kad galiu vieną serverį kurti, bet kažkaip antro moderuoti ir tvarkyti jo nesinori. Kokio reikėtų stiprumo serverio irgi dar po kolkas nenutuokiu, nes rašyti gali kartais ir melą ta VALVE, bet kaip supratau vienam pilnai užtenka 2-3GB Ram, nekalbu apie procesorių ir kt., nes šiais laikais ir taip ten "ale" geriausi sugrūsti. Visada galiu ir 2, 3 serverį dar atidaryti, bet nei laiko, nei noro didelio. Jeigu žmogus koks užsiimtu tai už mane ir leistų man kartais ten nagus įkišti, mielai sutikčiau, bet tokių nėra. Viską tu kontroliuoji arba nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu savų idėjų galbūt, pelno labai nesiekiu, todėl ir neprašau kito žmogaus tame investicijų. Savo galvoje turiu perspektyvų kur tai galėtų privesti ne tik prie pelno ar dar ko... Nesakau, kad galiu vieną serverį kurti, bet kažkaip antro moderuoti ir tvarkyti jo nesinori. Kokio reikėtų stiprumo serverio irgi dar po kolkas nenutuokiu, nes rašyti gali kartais ir melą ta VALVE, bet kaip supratau vienam pilnai užtenka 2-3GB Ram, nekalbu apie procesorių ir kt., nes šiais laikais ir taip ten "ale" geriausi sugrūsti. Visada galiu ir 2, 3 serverį dar atidaryti, bet nei laiko, nei noro didelio. Jeigu žmogus koks užsiimtu tai už mane ir leistų man kartais ten nagus įkišti, mielai sutikčiau, bet tokių nėra. Viską tu kontroliuoji arba nieko.

I VPS idiegti ir parsiusti pagrindinius failus moki ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3685 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...