Peršokti į turinį

First Intro [ Sony Vegas 12 Pro ]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3691 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Nebeatmazink, tng kalbėt, ėmei ir padarei 1 prie 1

Na, man nesvarbu Nes dariau pagal pamokas ir neįdomu ką tu ten randi ką ne :)

Beto galėjai nekopint kažko panašaus pagal Sony Vegas Pamoka kur yra kažkoks Domantas įkėles logo kažkaip labai panašiai ant tavo avataro žinok :(

https://www.youtube.com/watch?v=qeMV88pryhY

Klipo pabaigą :(

Redaguota , nario GoodBoy`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oj, oj oj, čia aš kašką apie save sakiau? patiko tai ir kopinau. Bet žinok ne 1 prie 1. Ir tai nesakau kad čia mano ir pnš. Tad slysk ir daugiau neberašyk tu man.

Slysk jei tau reikia :) Pirmas kabinėjas nors nežinai pagal ką dariau darbą tai ir sha :) Nepatinka kažkas pažiūrėjai ir išeini iš temos . :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sako pats dare , nors parsisiunte , tu juokini mane. Taigi saitas yra kur nemokamai gali atsisiusti , užsidedi teksta ir atsisiunčia , kodėl tu meluoji? ohh. tikrai čia ne tavo 99 procentai. :) Dar ta muzika tapati , nereikia čia meluot. 

 

O jai pamoką buvo , įdėk linką.

Redaguota , nario Frixo♦
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sako pats dare , nors parsisiunte , tu juokini mane. Taigi saitas yra kur nemokamai gali atsisiusti , užsidedi teksta ir atsisiunčia , kodėl tu meluoji? ohh. tikrai čia ne tavo 99 procentai. :) Dar ta muzika tapati , nereikia čia meluot. 

 

O jai pamoką buvo , įdėk linką.

Paieškok Youtube ir rasi ta pamoką :) Tiesiog buvo angliška pamoka viskas numesta ko čia peikiat svarbu dariau aš ir žinau jog dariau pats ir pagal youtube, o ne kažkokį saitą beto numesk saito linką gal kadą prireiks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3691 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...