Peršokti į turinį

PC kaista tik nuo vieno žaidimo


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3696 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, mano nešiojamas pc yra compaq CQ58 ir jis šeip nrml dirba ir nuo visų kitų žaidimų nekaista ir viskas kuo puikiausiai veikia. Bet šiandien buvau palikęs per naktį on pc kad praupdeitintu lolą ir poto kai lolą palošiau pora raundų PC užkaito, tai atvesinau jį, poto vėl įjungiau ir vėl kai palošiau pora raundų užkaito. Tai gal žinote kame bėda? Gal kažkas su lolo nustatymais blogai ar dar su kuo? Tikiuosi galėsite padėti :)

 

 

P.S Kas nežinot tai LOL yra Leauge Of Legends žaidimas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man taspats ,bet ne per žaidimus ,man visada greit ikaista. Rytoj valysiu dulkęs tai dėl to gali būti;), Arba koks aušintuvas sugedęs.

Tai čia jau nuo trojan kaista prasivalyk su hitmanpro virusus nes tavo antivirusinė lieva arba turbūt net tokios neturi :D

 

http://files.surfright.nl/hitmanpro.exe

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nei tas, nei tas. Antivirusinė ESET smart security 6 .  Ir mano kompe nėra virusų, nebent keliatas, nes kompai be virusų retai būna. Beto sakau aš jums jog tik nuo vieno žaidimo kaista o nuo kitų niekas nekaista. Tai yra nuo LOL žaidimo kaista. Tai gal nustatymus grafikos sumažint ar kažką tokio? Kad nebekaistu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man irgi taip yra buve , supranti , kelias ar porą valandų pažaidęs kokį nors žaidimą , pradeda ūžti kompiuteris ir kaisti , naudoti daugiau CPU procentų , vien del to kad jis negali ištempti tokios naštos. Norėdamas pažaist ilgiau žaidimus , nusipirk aušintuvą , sumažins temperatūrą , mažiau kais ir manau neišsijunginės tas kompiuteris :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu bet suprantat, jog pvž sa-mp aš galiu žaist nuo ryto iki vakaro ir niekas nekaista šitaip smarkiai jog net ekranas išsijungtu ? Nu ir su kitais žaidimais taip nebūna, kad ir su sleeping dogs. O su tuo lolu užtenka pažaist tik 1-1:30h ir vsio kompas užkaista :)

O būdavo ankščiau taip kad dėl lol'o išsijunginėtu pc , ar čia tik dabar tas visas reikalas prasidėjo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3696 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...