Peršokti į turinį

Geriausias champas ir kodėl?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3431 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

MID: Brand - nesveikas damage iš QWE kombinacijų. Geras late game champas, ulti team fight'uose tiesiog nesveikas.

Yasuo - geras damage, no mana, kerti kiek nori. Pasidaręs life steal ir daug damage, gali easy winą pasiimt. Bet prieš stunus yra beviltiška.

SUPP: Blitzcrank - geras damage, ulti OP. Kaip supportas gali ne tik assistų gaut, bet ir killų netyčia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats dažniausiai žaidžiu už:

Yasuo - mid/top

Akali - mid/top

Tryndamere - top

Morgana - jei reikia supp
 

Bet aš nesiūlau iš aprašymų pirkt. Reikia laukt kol būna free išbandyti ir jei patinka tik tada nusipirkti. Būna kad nusiperki ir neišeina normaliai lošt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Asmeniškai man visi geri čhampai, jai nemokėsi lošti tai net ir tarkim geriausias nebus tau juo. Aš tuos čhampus ne pagal geriausia perkuos o pagal savo mainą, tarkim bot line, tai adc ir aš perku už ką dažniausiai lošiu, ir perku kokie man čhampai patinką o ne geras ar ne, ir tas koke akali paimkim nemokėsi lošt ir kas iš to, reikia mokėti žaisti o čhampai nesvarbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Top: Malphite : Geras tankas, lengva paimt first blood bet tik su summoneriais, Darius OP early, late reikia but atsargiam, nes jis prastas tankas.

Mid: Praktiskai visi AP casteriai kuriu visi spelai daro dmg pvz Annie, Brand, dar labai geras Fizz, bet ranked su juo nepazaisi, visi banina, taspats galioja ir Yasuo

Jungle: Rammus - paprasta zaist, belekiek CC, late game axuenas tankas. Norcturne, gankai stipriausi zaidime, taciau neturi sustaino.

Adc: Caitlyn, Vayne, Draven reikia labai daug dirbt prie mechaniku, kol ikasi kaip krenta kirviai, jinx - labai stipri/paprasta.

Supp:Leona - turbut pats stipriausias supp zaidime, kaina tik 4800 Ip, turi daxuja cc, gali gerai tankint del savo ADC. Blitz irgi banina ranked, bet sunkiau siektiek naudot.

Redaguota , nario Verchas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

TOP - Garenas. Puikus tankas , nerijantis manos , Q skilo damage ispudingas.

MID - Syndra , puikus AP championas.

ADC - JINX , CAITLYN . Puikiai renkantis farma , + tame kad šaudo.

SUPP - Morgana , q skilas freezina , lengva su ją teamfaitose , kaip supportas irgi neblogai padėt adc rinktis kilus.

JUNGLE - Jarvan , Warwick , RENGAR , KHA.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3431 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...