Peršokti į turinį

[ My Adventure ] Ieškomas remėjas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3696 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

33be11846800d129655a53646a422756297.jpg

 

Sveiki visi.

 

Projektas ieško remėjo.

Kodėl? Manot kad tai kvaila?

Nemanau.. geri projektai liks gerais, kiekvienas nori dalyvauti jame kaip svarbus,

Štai ir pasitaiko daugeliui gero mc gerbėjui tapti svarbiu.

 

Kodėl būtent tu, draugas turėtu remti projektą?

Projektas neeilinis, unikalus, ir turi daug planų ir idėjų.

Aš pats kuriau daug projektų kurie buvo visi unikalus ir nepanašūs.

Neįtikinau? http://www.supergames.lt/topic/171193-my-adventure-rpgadventuremods/

 

Projektas.

Projektas yra unikalus savo idėjoms, ir tuom kad turi modus.

Modai tai yra papildomi dalykai kuriuose nėra įprastame minecrafte.

Projektas tikrai idomus ir vertas kiekvieno dėmesio.

Aš pats žaisčiau tokiam projekte, nes jis nėra kaip kiti, ir net neturi panašumų.

 

Kokia parama?

20LT. Privalumai:

 

Miesto lyderis gauna /kitus
Miestas yra prižiurimas administracijos.
Miesto vardas gali būti ilgas.
Miestas 1 kartą į 2 savaites gali atsisakyti karo tarp miestų.
Miestas gauna mažesnius mokeščius.
V.I.P narys gaus naujus iprastam minecraftui nematytus sarvus ir karda.
Šalia miesto pavadinimo [V.I.P].
Miesto sieną sustiprins, serverio statybininkai.
Jeigu V.I.P užsakomas naujam miestui, miestas gauna 36 valandų nuo karo.
Miestui bus suteikema ferma. (Gyvulių,kviečių)
Lyderis ir jo padejėjas gaus greitą žirgą.
 
Ir tai kas svarbiausia - Legendiniai šarvai, kurių kitas žaidėjas neturės niekada.
Ir daug kitų privalumų apie kuriuos plačiau Skype: jonux1223.
Redaguota , nario Woof`@
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kuo toliau skaitau, tuo man panašiau į modintą šūdservį pridengta geru aprašymu.  :| Gal progresą galėčiau pamatyt?

Galėtum, parašyk į skype , o dėl sudservio pasigynčysiu.

Gal ir turi panašumų, tačiau noriu tai keisti, idėsiu daugiau savo paties perdarytu modų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galėtum, parašyk į skype , o dėl sudservio pasigynčysiu.

Gal ir turi panašumų, tačiau noriu tai keisti, idėsiu daugiau savo paties perdarytu modų.

Gal šeip trugdo tas Towny pluginas, kuris buvo idėtas dėl įvairovės, bet esmė yra idėjos, kurios jau progrese.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Šūdserveris, su modais iš interneto.

 

Nieko ūnikalaus. 

 

Geriau jau užsiimk naudingesnė veiklą, t.y. mokykis programuoti ir kurti savo mod'us / plugin'us, o dabar nieko nepasieksit :) Gero žlūgimo.

Modai/Pluginai nemano, tačiau idėja unikali.

Surask dar tokių projektų kaip mano? - Nerasi (Nu gal 1-2)

Todėl nedrįsk vadinti servo sudserviu.

Redaguota , nario Woof`@
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet pati esmė, jog modai ne tavo, reiškias kažkas juos sukūrė, o tu kaip šūdserverio administratorius, tiesiog pajėmei ir įsidėjai juos. Tai jeigu modai sukurit, reiškias kažkas juos irgi naudoja, nelietuviški serveriai bet anyway, išmok pats kažką daryti o ne kitų žmonių darbą mestis į serverio failus. 

 

Ir dar kaip drįstu, kadangi čia yra totalus šūdserveris, jeigu mokėtum bent kažką, atliktum kažkokias paslaugas užsidirbtum ant projekto, o dabar tik per adf.ly bandai kažką išpešti, pats esi nevykėlis ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet pati esmė, jog modai ne tavo, reiškias kažkas juos sukūrė, o tu kaip šūdserverio administratorius, tiesiog pajėmei ir įsidėjai juos. Tai jeigu modai sukurit, reiškias kažkas juos irgi naudoja, nelietuviški serveriai bet anyway, išmok pats kažką daryti o ne kitų žmonių darbą mestis į serverio failus. 

 

Ir dar kaip drįstu, kadangi čia yra totalus šūdserveris, jeigu mokėtum bent kažką, atliktum kažkokias paslaugas užsidirbtum ant projekto, o dabar tik per adf.ly bandai kažką išpešti, pats esi nevykėlis ;)

Užsip.isk gerai? Lietuvoje išvis kuriančiu savo modų nėra, aš net nesiruošiu kurti, savo..

Beje, tokių kaip mano servas išvis niekur nėra susižinok pirma kas yra šudservis..

Sudservis - tai tas projektas kuris totaliai kopijuoja nuo kito projekto t.y Faction , PVP o, mano turbūt vienintelis visame supis.tame pasaulyje kad ir modai nemano pluginai nemano, bet tu b.lt pabandyk surasti tokį projektą, jei rasi tokiu 100 ar daugiau tada čia šudservis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šūdserveris, su modais iš interneto.

 

Nieko ūnikalaus. 

 

Geriau jau užsiimk naudingesnė veiklą, t.y. mokykis programuoti ir kurti savo mod'us / plugin'us, o dabar nieko nepasieksit :) Gero žlūgimo.

Esu minėjęs, kad programavimas nebūtinas sukurti unikalų serverį. Jei žmogus turi unikalią idėja ir gali ją įgyvendinti kitais būdais, jo pasirininkimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu vistiek nieko nepasieksit, jeigu modai yra internete, reiškias jie jau buvo / yra naudojami, ir ne viename serveryje, nes ne vienas tu toks protingas kad iš interneto mod'us / plugins imti ir paleisti, tai jeigu bus daug irgi naudojančių mod'ų / plugin'ų kaip pas tave, reiškias, jog tavo serveris nėra unikalus. Ir pirmiausia nerėkauk, o manęs klausyk, kai būsi kažką pasiekės galėsi čia forume rėkauti, o dabar esi tik dar vienas "pajungėjas" nes kūrėjų tavęs vadinti negalima ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nu vistiek nieko nepasieksit, jeigu modai yra internete, reiškias jie jau buvo / yra naudojami, ir ne viename serveryje, nes ne vienas tu toks protingas kad iš interneto mod'us / plugins imti ir paleisti, tai jeigu bus daug irgi naudojančių mod'ų / plugin'ų kaip pas tave, reiškias, jog tavo serveris nėra unikalus. Ir pirmiausia nerėkauk, o manęs klausyk, kai būsi kažką pasiekės galėsi čia forume rėkauti, o dabar esi tik dar vienas "pajungėjas" nes kūrėjų tavęs vadinti negalima ;)

Sukuriau nevieną sekmingą, ir nesekmingą projektą, taip kad netau mane mokyt, ir vpš jei aš toks pajungėjas tai surask bent 2 tokius kaip mano projektus, nu dw pabandyk surasti.

 

Modintų projektų yra labai mažai tik 10% visų minecraft registruotų projektų, ir išvis, tu vadini servą sudservių? ane? O, tu parodyk bent vieną tokį patį projektą lietuvoje? - Nėra, taip kad čia joks šudservis.

Neslėpsiu, modai nemano, pluginai irgi bet tuos modus aš naudoju ir sudedu taip kaip niekas kitas nepadarytų arba jam nešautų į galvą visos modų galimybės. - Todėl pats dar kartą permastyk kad gal modai ir pluginai kopinami BET - IDĖJA UNIKALI, iš tų paprastų modų.

Ir išvis projektas unikalus tik tuom kad jis yra isikėles modus :D.

Redaguota , nario Woof`@
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš dalinai nesutinku su alter - nemokant koduoti, nieko unikalaus nepadarysi, jug jei aš sugalvosiu kokius nors skraidančius arklius ir įmesiu tai įgyvendinantį modą, tai nebus unikalu iš mano pusės, nes tai jau kažkas sugalvojo ir dar įgyvendino, anksčiau... Šiaip ar taip, jei sugalvosi kokį nors banko apiplėšimą ir jį įgyvendinsi su banko sistema, mašinų modu, sargybos sistema ir dar pačios vagystės sistema, nors jų pats ir nekūrei, bet sudėliojai tas sistemas/modus unikale tvarka, tai jau unikalu, bet, žmogus turintis tikrai, tikrai, tikrai gerą idėja, manau jau geriau pasimokintų koduoti, nei stengtūsi tai sudurti iš įvairių detalių... Na, o apie patį serverį - modai, jau 80% proc. visos LT MC bendruomenės prarandi, o dar nesitikėk, jog tie 20 proc. bus tik pas tave, jug tokių jaip tu ne vienas ir ne du, židžiu, tiesiog sakau, tu žaidėjų neturėsi... Nemačiau Lietuvoje bei vieno pasisękusio modinto MC projekto... Tu niekuo neįpatingas, menilo jug savo modą sukūrė, bet kas iš to? Turi tą savo 20 žmonių bendruomenę, ar tai didelis pasiekimas, atlikus tiek darbo? Ne...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš dalinai nesutinku su alter - nemokant koduoti, nieko unikalaus nepadarysi, jug jei aš sugalvosiu kokius nors skraidančius arklius ir įmesiu tai įgyvendinantį modą, tai nebus unikalu iš mano pusės, nes tai jau kažkas sugalvojo ir dar įgyvendino, anksčiau... Šiaip ar taip, jei sugalvosi kokį nors banko apiplėšimą ir jį įgyvendinsi su banko sistema, mašinų modu, sargybos sistema ir dar pačios vagystės sistema, nors jų pats ir nekūrei, bet sudėliojai tas sistemas/modus unikale tvarka, tai jau unikalu, bet, žmogus turintis tikrai, tikrai, tikrai gerą idėja, manau jau geriau pasimokintų koduoti, nei stengtūsi tai sudurti iš įvairių detalių... Na, o apie patį serverį - modai, jau 80% proc. visos LT MC bendruomenės prarandi, o dar nesitikėk, jog tie 20 proc. bus tik pas tave, jug tokių jaip tu ne vienas ir ne du, židžiu, tiesiog sakau, tu žaidėjų neturėsi... Nemačiau Lietuvoje bei vieno pasisękusio modinto MC projekto... Tu niekuo neįpatingas, menilo jug savo modą sukūrė, bet kas iš to? Turi tą savo 20 žmonių bendruomenę, ar tai didelis pasiekimas, atlikus tiek darbo? Ne...

Nežinau ką į tai atsakyti, bartis pavargau, man viską reikia permastyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš dalinai nesutinku su alter - nemokant koduoti, nieko unikalaus nepadarysi, jug jei aš sugalvosiu kokius nors skraidančius arklius ir įmesiu tai įgyvendinantį modą, tai nebus unikalu iš mano pusės, nes tai jau kažkas sugalvojo ir dar įgyvendino, anksčiau... Šiaip ar taip, jei sugalvosi kokį nors banko apiplėšimą ir jį įgyvendinsi su banko sistema, mašinų modu, sargybos sistema ir dar pačios vagystės sistema, nors jų pats ir nekūrei, bet sudėliojai tas sistemas/modus unikale tvarka, tai jau unikalu, bet, žmogus turintis tikrai, tikrai, tikrai gerą idėja, manau jau geriau pasimokintų koduoti, nei stengtūsi tai sudurti iš įvairių detalių... Na, o apie patį serverį - modai, jau 80% proc. visos LT MC bendruomenės prarandi, o dar nesitikėk, jog tie 20 proc. bus tik pas tave, jug tokių jaip tu ne vienas ir ne du, židžiu, tiesiog sakau, tu žaidėjų neturėsi... Nemačiau Lietuvoje bei vieno pasisękusio modinto MC projekto... Tu niekuo neįpatingas, menilo jug savo modą sukūrė, bet kas iš to? Turi tą savo 20 žmonių bendruomenę, ar tai didelis pasiekimas, atlikus tiek darbo? Ne...

Aš turėjau omeny, kad sumetus daugybę jau sukurtų dalykų vistiek galima išgaut kažkokį unikalų mixą - naują žaidimą(gameplay).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš turėjau omeny, kad sumetus daugybę jau sukurtų dalykų vistiek galima išgaut kažkokį unikalų mixą - naują žaidimą(gameplay).

Bet padaryti tai kokybiškai, yra tolygu pačiam susikurti savo modą, o jei turi Java žinių, ar sugebi išknisti kokį draugą, kuris jų turi, tai jau geriau pats pasidarai. Taip, kad mano galva nelabai yra tokių, kurie turėdami tikrai gerą idėja gameplayiui, dėliotų jį po gabalėlį iš tūkstančio detalių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3696 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...