Peršokti į turinį

Su Kuo pradžiai rekuomenduotumete Programuoti


iLikriu

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3643 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žmones paskaitykit ko jis prašo, o tada siulykite ... Aiškiai parašyta, kad jis prašo, kad pasiūlitumėte su kokia programa geriausiai pradėti programuoti ... Web kurimas vadinasi - Kodavimas, o programu kurimas vadinasi - Programavimas, tad nesiūlikite jam visokiu PHP, HTML, CSS ... Šiaip iš patirties siūličiau pradėti programuoti su Free Pascal, o toliau judėti prie C++ arba Java.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmones paskaitykit ko jis prašo, o tada siulykite ... Aiškiai parašyta, kad jis prašo, kad pasiūlitumėte su kokia programa geriausiai pradėti programuoti ... Web kurimas vadinasi - Kodavimas, o programu kurimas vadinasi - Programavimas, tad nesiūlikite jam visokiu PHP, HTML, CSS ... Šiaip iš patirties siūličiau pradėti programuoti su Free Pascal, o toliau judėti prie C++ arba Java.

:D :D :D Tai tu sakai kad php nera programavimo kalba ir su ja ne programuoji o 'koduoji'?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D :D :D Tai tu sakai kad php nera programavimo kalba ir su ja ne programuoji o 'koduoji'?

Tu teisus jinai programavimo kalba :D, bet man atrodo, kad jis prašo nuo ko pradėti programuoti pvz programa kokia nors sukurti, nes man atrodo PHP yra tinklapio programavimo kalba, o tokios kaip C++, Free Pascal programoms kurti . Neesu visiškai teisus del šito .

Redaguota , nario Wersusas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu teisus jinai programavimo kalba :D, bet man atrodo, kad jis prašo nuo ko pradėti programuoti pvz programa kokia nors sukurti, nes man atrodo PHP yra tinklapio programavimo kalba, o tokios kaip C++, Free Pascal programoms kurti . Neesu visiškai teisus del šito .

Nera tokiu kategoriju kaip tinklapio programavimo kalbos ar panasiai, PHP yra programavimo kalba, ja galima ne tik tinklapiams bet ir kitiems dalykams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Tu teisus jinai programavimo kalba :D, bet man atrodo, kad jis prašo nuo ko pradėti programuoti pvz programa kokia nors sukurti, nes man atrodo PHP yra tinklapio programavimo kalba, o tokios kaip C++, Free Pascal programoms kurti . Neesu visiškai teisus del šito .

Nuo kada PHP tapo pilnai tinklapių programavimo kalba? XD Su ja galima netik tinklapiams programuotį. Pasidomėkit pirma apie PHP o poto rašykėt tokias nesamonės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Aš manau pirma nors HTML šiek tiek pasmokyk ir tada bandyk kitas.

 

 

Geriau pradėk nuo HTML nes čia yra pati lengviausia kalba, o tada eik prie php, kai išmoksi php galėsi eiti prie kitų ir bus ganėtinai lengva nes viskas bus labai panašu.Veliau rekomenduočiau mokytis Java kalbos .

HTML ne programavimo kalba o 'markup language'.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip pats geriausias sprendimas naudotį PHP kaip web programavimo kalba, btw kaikurie naudoją ir kitiems tikslams.

Kam jūs siūlot "HTML" , "CSS" kai tai ne programavimo kalbos o "MARKUP" .__. 

 

PHP net ir kaip web programavimo kalbą naudoti nėra pats geriausias sprendimas. JSP/.NET/Python/Ruby kelios kalbos kurios yra geresnės už PHP iš kurių gali rinktis.

PHP pliusas tas, kad serveriai kainuoja pigiai ir išlaikymas palygint pigus gaunasi puslapių, bet kaip programavimo kalba, tai PHP yra tiesiog tragedija. Dabar lyg kažkiek pasitempia po truputį su savo objektiniais modeliais, bet dar daug ko trūksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PHP net ir kaip web programavimo kalbą naudoti nėra pats geriausias sprendimas. JSP/.NET/Python/Ruby kelios kalbos kurios yra geresnės už PHP iš kurių gali rinktis.

PHP pliusas tas, kad serveriai kainuoja pigiai ir išlaikymas palygint pigus gaunasi puslapių, bet kaip programavimo kalba, tai PHP yra tiesiog tragedija. Dabar lyg kažkiek pasitempia po truputį su savo objektiniais modeliais, bet dar daug ko trūksta.

Šiaip nemanau jeigu kažkas kuria kokią sistemą naudoja tik php ir html be mysql niekaip neapseisi reikia mokėtu porą kalbų jeigu nori gero darbo :) perdaug kalbų niekada nebus .

Redaguota , nario FightManiac
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip nemanau jeigu kažkas kuria kokią sistemą naudoja tik php ir html be mysql niekaip neapseisi reikia mokėtu porą kalbų jeigu nori gero darbo :) perdaug kalbų niekada nebus .

 

Labai taikliai pasakyta. Kuo daugiau kalbų - tuo geriau :) Reikia mokėt įžvelgt pliusus ir minusus kiekvienos kalbos. O gal net ir sujungti kelias kalbas į vieną, reikalui esant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PHP net ir kaip web programavimo kalbą naudoti nėra pats geriausias sprendimas. JSP/.NET/Python/Ruby kelios kalbos kurios yra geresnės už PHP iš kurių gali rinktis.

PHP pliusas tas, kad serveriai kainuoja pigiai ir išlaikymas palygint pigus gaunasi puslapių, bet kaip programavimo kalba, tai PHP yra tiesiog tragedija. Dabar lyg kažkiek pasitempia po truputį su savo objektiniais modeliais, bet dar daug ko trūksta.

Btw, visos sistemos kūriamos ne tik su PHP bet ir Python ir Dolphin. Rube .NET JSP prieš Python ir Dolphin čiulpia atiprašau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Btw, visos sistemos kūriamos ne tik su PHP bet ir Python ir Dolphin. Rube .NET JSP prieš Python ir Dolphin čiulpia atiprašau. :)

 

Prašau.

 

Neįsivaizduoju iš kur ištraukei kad Java, .NET ir Ruby prieš Python ar Dolphin yra [necenzūrinis žodis]. Jei tu kalbi apie tą patį Dolphin, apie kurį aš galvoju, tai jo releaso normalaus nebuvo nuo 2006 metų, man jis automatiškai atkrenta iš lygties. Dar pridėsiu, jei tu apie tą patį Dolphin apie kurį aš galvoju, tai čia taspats kas dar lyg šiai dienai sakytum kad CGI reikia naudot viskam nes PERL yra geriausia kalba.

 

Python yra gerai, bet tikrai nėra visapusiškai geriau už Java, Ruby ar .NET. Jeigu būtų Pitonas geriausias, tai kodėl mes visi jo nenaudojam ir tiesiog nesusikaupiam ties jo tobulinimu? Kodėl puslapiai naudoja kelias kalbas vienu metu (įskaitant ir Pitoną)?

 

Nenoriu įžeist ar dar kaip kitaip užgaut tamstos jausmų, bet man atrodo tau reiktų dar smarkiai pasiaiškint apie programavimo kalbų skirtumus, galimybes ir kaip jos išvis veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 savaičių...

PHP naudot programoms durnas sprendimas. PHP webams kur kas geriau. PHP yra Programavimo o ne Kodavimo kalba. Kodavimo kalba yra tiktais HTML o CSS yra stiliai. vis gi vien su PHP be HTML ir CSS nė velnio nepadarysi. bet vis gi programų programavimas yra įdomu taip pat tad jei su programom tai C, C++, JAVA pagrindinės ir geriausios. o su PHP tai nebent web. tai tokia mano nuomonė ;)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3643 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...