Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Godzpkscape [Senasis pavadinimas emps-scape]


Bitlas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3653 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, nežinau ar kas nors iš čia esančių yra žaidę emps-scape, bet manau, kad tokių yra, taigi norius pranešti gerą naujieną, kad jis vėl atsidarė, tik pasikeitė jo pavadinimas. Manau šis mopar scape yra vienas iš geriausių ir įdomiausiu [bent jau man].

Jis išsiskiria nuo kitų mopar scape tuo, kad jame viskas kyla kiek lengviau negu runescape, bet norint pasiekti maksimalų lygį reikia gana ilgokai paplušėti. Anksčiau prieš užsidarant šiame mopar scape serveryje žaisdavo 700-800 žmonių ir būdavo gan įdomu ir smagu. Šiuo metu žaidžia ~100 žaidėjų. 

 

Štai keletas vietų, kur galima greitai gauti pinigų.

 

Dagannoth'ai.

Jie karts nuo karto išmeta: Nezzy ir berserker helm'us.

 

xCMF34U.jpg

 

Norint patekti pas juos reikia eiti į pk pas šį mob'ą ir nusiteleportuoti į dagannoth cave.

 

w8IUhum.jpg

 

Kolodion.

Jis išmeta gan gerų daiktų dabar net nebežinau kokių, bet pas jį verta eiti, tik yra rizika, kad gali užmušti kas nors.

 

GfbcvMv.jpg

 

 

Be šių vietų yra dar nemažai vietų, kur galima gauti gerų ir vertingų daiktų. 

Tikiuosi, kad ką nors sudominau su šiuo menku aprašymu, nes nelabai moku kurti tokius aprašymus.

 

Serverio client'as: http://www2.zippyshare.com/v/46035941/file.html

 

Serverio svetainė: http://www.godzpkscape.net

 

 

Ačiū už dėmesį. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pz žmogau išgelbėjai mane :D Krc ieškų tokių serveriu kaip Emps-Scape , nes įdomu buvo ten. Manau jei čia viskas bus okey tai loš tiek kiek emps + rep Be to ka ten esi pasiekes ir ka turi gero ?

Redaguota , nario Fra'nk1s
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oj emps-scape laikai... 20b banke buvo,ant ryto atsikėliau ir sužinojau,kad jis užsidarė... Mano gyvenimas nebeturėjo prasmės... :DDD

ne šiaip tai,čia ne tas pats kaip žaisti emps scape :/ lošiau truputį,bet vistiek norėčiau kad tikrasis gryžtu... :(

 

Kaip tau grįš jei JAGEX'as jį uždarė ir redirectino į RS homepage? nuobent aš klįstu, bet lygtais kad jagex uždėdavo seniau tokias messages ant webo, na nežinau, jei klystu, pataisykit mane.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Emps-scape... Vistiek joks serveris neatstos emps-scape ir duel arenos... Pamenu nueinu į duel area... Prieina 3 lvl žmogus p*st bunny years už nieką stato... Laimėjau pardaviau už 1 bilą... Pamenu koks tada laimingas buvau...... O kai viską prapisau sakau vsio na*ui gyvenime nebelošiu kitą dieną, vėl prie fishing sėdžiu, kad užsidirbt litų.... :D Ach...


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3653 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...