Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Bet Auri nepagalvojai,kad ir SAVG projektas kentės dėl šito paplatinimo? kadangi bus pilną dabar tu serveriu kaip savg,nes čia visi bugai sutvarkyti.O Budeliui vpš pochui...

Žmogau, kas ten yra labai mažai sistemu, pas mus viska A51 zonos, visokiausios sistemos, ten veiklos nera, nes to GM senumas 1metai, tai pagalvok ant kiek sistemom mes paženge:)

  • Neigiamai 1

hWM45NO.gif

Stream - SPAUSTI CIA

 

 

Bet Auri nepagalvojai,kad ir SAVG projektas kentės dėl šito paplatinimo? kadangi bus pilną dabar tu serveriu kaip savg,nes čia visi bugai sutvarkyti.O Budeliui vpš pochui...

Kad čia ne Auris_Chiller projektas.. Budelis vienas turi ir mokejimai.lt, ir web ftp, ir serverio ftp, ir viską.

Auris tik prižiūri svetainę, ir renka administratorius bei prižiūrėtojus. Tikriausiai žmogus nežino kas yra būti serverio savininku, jis tik vergas, dirba kaip negras ir už tai negauna nei cento. O šitas buginto gamemodo paplatinimas mums tik puikią reklamą padarė, visi žaidėjai seniai susigrąžine vartotojus, visą pavogtą turtą ir viskas einasi čiki piki. Kaip ir sakiau, ačiū už didelę ir nemokamą reklamą.

 

O tau Auri, tik pasislėpt, kadangi primeti čia SAVG savininką, nors esi tik vergas kuris tvarko svetaine, ir prižiūri administratorius žaidime už HALIAVA. Vergas.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2

Žluges tu džiusna, ka jus norite, jeigu TS be pareigu sėdi :D Kažkas sakei žlugs? Mes SAVG liksime, tu tai žlugsi, kame esmė jis toki kruta primeta, kad pašiko į kelnes su 14 metų vaiku susitikti, kaip žinomu (Jason_White) Nu kur tavo krutumas glori? :) Kaip sakoma, atsakas turi savo atoveiksmi.  

EIk už haliava Budeliui vergaut, mačiau trūksta adminų, eik išrink, ir toliau ropok kaip šliužas ant kelių Budeliui ir maldauk pinigų iš jo už darbą, o jis kaip visada iš tavęs pasijuoks, o tu toliau jam vergausi. :D 

Karti tiesa, ane? :/

P.s kas liečia mano projektą, pabrėšiu (MANO) ne taip kaip tu primeti savininką, nors tik tvarkai svetaine :D sekasi puikiai, reklamą padarė didelią, o su Brightu džiaugiamės, kad šitas kreivai parašytas gamemodas paplatintas, džiaukitės žmonės, turėkit. :D

 

Auri, eik vergauk, svetainę patvarkyk, ir toliau centų maldauk iš Budelio. :D

  • Neigiamai 6

EIk už haliava Budeliui vergaut, mačiau trūksta adminų, eik išrink, ir toliau ropok kaip šliužas ant kelių Budeliui ir maldauk pinigų iš jo už darbą, o jis kaip visada iš tavęs pasijuoks, o tu toliau jam vergausi. :D

Karti tiesa, ane? :/

P.s kas liečia mano projektą, pabrėšiu (MANO) ne taip kaip tu primeti savininką, nors tik tvarkai svetaine :D sekasi puikiai, reklamą padarė didelią, o su Brightu džiaugiamės, kad šitas kreivai parašytas gamemodas paplatintas, džiaukitės žmonės, turėkit. :D

Auri, eik vergauk, svetainę patvarkyk, ir toliau centų maldauk iš Budelio. :D

nu tavo parašas tai tragiškas:D kaip tu toki koda dar perskaitai, ir išvis kam tas kintamasis jei tu iš jo išgauni pastovu teksta, kai galėtum naudoti tiesiog paprasta print f-ja ir neapkrautum servo, jei pas tave visi scriptai tokie tai nei iš šito ppalatinto modo kas gero nei kaip tu sakai iš naujo :D

  • Teigiamai 1
  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...