EdckA`

Kompiuterių žudiko Crysis įpėdinis pasirodys rytoj

Recommended Posts

crysis_logo_big4.jpg

Daugelis žaidėjų, kurie gali pasigirti gera „geležimi, nudžiugs, kai pranešime, kad Electronic Arts ir Crytek pranešė oficialią Crysis Warhead žaidimo išleidimo datą.

Tiesa, laukti ilgai nereikės ir kaip praneša kompanija, žaidimas pasirodys jau rytoj. Taigi, nuo rugsėjo 18 jį žaidėjai galės įsigyti tiek skaitmeniniu būdu, tiek ir Europos bei Šiaurės Amerikos rinkose iškirtinai AK platformai.

Nors gali pasirodyti, kad tai tiesiog pirmosios Crysis žaidimo dalies, kuri pasirodė pernai metais, tęsinys, tačiau norint žaisti Crysis Warhead pirmojo Crysis nereikės – naujojo serijos dalis yra lyg atskiras žaidimas. Šiaurės Amerikoje šio žaidimo kaina sieks 30 JAV dolerių.

„Aš tikiu, kad Crysis Warhead žaidimo išleidimas žymi reikšmingą įvykį visai Crytek kompanijos šeimai“, - sakė Kevatas Ierlis (Cevat Yerli), Crytek kompanijos prezidentas. „Vengrijos Crytek padalinys buvo sutelkęs visas jėgas padaryti dinamišką ir intensyvų vieno žaidėjo rėžimą negu verta visa Crysis frančizė, tuo tarpu Vokietijos padalinys daugelio žaidėjų rėžimą iš esmės perkūrė bei išplėtojo patį multižaidimą Crysis visatoje“.

technews.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele