Peršokti į turinį

Modernus namas - Modern house


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3724 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, neturėdami ką veikti su draugu pastatėme "Modernų namą".


Užtrukome apie 1.30h.


Video pamatysite tik kaip atrodo namas, ir keleta jo funkcijų, tačiau norėdami išnagrinėti visas jo funkcijas turėsite atsisiūsti žemėlapį.


 


http://youtu.be/J6JLowm4XH4


 


Parsisiuntimo nuoroda - Failai.LT


 


Mūsų skype - Giedrius1881, iDemon73


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Namas gal ir neblogas iš išorės.

Bet vidus tai mano nuomone žiaurus.Tos tokios galvos name ne prie ko kaškaip vaizdą gadina.Beto jei namo išorė moderni,mano nuomone ir vidus tūrėtų būti modernus.Nes ten tik chestai furnace ir dar kažkas.Beto jei negaila galėtum parodyti kaip atrodo be tekstūrų.Beto namo stogą normaliai padariai,bet ir vėl 2 aukštas kaškoks keistas.Žodžiu iš išores vertinu 9-8 iš vidaus 6-7.O,jeigu sudėjus bendrai visą rezultatą tai 8.7.Kaip tau tai ir gal normaliai.Tad sakau namas visai kietas,bet ta išorė visą vaizdą gadina.Beto galėjai bent padaryti ne ant superflat.Bet šiaip tai neblogai.Duodu +rep bent kad jau pasistengėt.Ai,beto noriu paklausti vieno dalyko.Ten kur ant video 0:09 kas ten per daiktai tie kaškokie fence 2x į aukštį ir paintingai.Kaškaip keistai atrodo :D (čia bent jau man).Beto kur yra tas į namą įėjimas tai ten po tais laiptais tai labai lygu,tad biški gadina vaizdą.

Redaguota , nario LTDomis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Namas gal ir neblogas iš išorės.

Bet vidus tai mano nuomone žiaurus.Tos tokios galvos name ne prie ko kaškaip vaizdą gadina.Beto jei namo išorė moderni,mano nuomone ir vidus tūrėtų būti modernus.Nes ten tik chestai furnace ir dar kažkas.Beto jei negaila galėtum parodyti kaip atrodo be tekstūrų.Beto namo stogą normaliai padariai,bet ir vėl 2 aukštas kaškoks keistas.Žodžiu iš išores vertinu 9-8 iš vidaus 6-7.O,jeigu sudėjus bendrai visą rezultatą tai 8.7.Kaip tau tai ir gal normaliai.Tad sakau namas visai kietas,bet ta išorė visą vaizdą gadina.Beto galėjai bent padaryti ne ant superflat.Bet šiaip tai neblogai.Duodu +rep bent kad jau pasistengėt.Ai,beto noriu paklausti vieno dalyko.Ten kur ant video 0:09 kas ten per daiktai tie kaškokie fence 2x į aukštį ir paintingai.Kaškaip keistai atrodo :D (čia bent jau man).Beto kur yra tas į namą įėjimas tai ten po tais laiptais tai labai lygu,tad biški gadina vaizdą.

Dėkui už labai platų įvertinimą. Ties 0:09 norėjom pavaizduoti maudymosi kelnaites :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3724 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...