Peršokti į turinį

Lukas V. - Malonu susipažinti. :)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3579 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ce145ba8ae4cad423c51d203dd41b9e1450.jpg

 

Sveiki visi. :)

Taigi aš esu Lukas (VOHYEA). Man 16, nesiruošiu čia rašyti knygos, bet trumpai parašysiu apie save, savo ketinimus, savo gebėjimus, ir dar šiek tiek kitkto smile-04.gif

[*] Taigi esu linksmas žmogus, mėgstantis bendrauti ir negaliu iškentėti dienos neišėjus į lauką su draugais. Beabėjo mėgstu kartais kaip netyngiu užsiimti grafika, mėgstu pažaist Dota 2 smile-03.gif Viska spėju, tik mokslam noro nėra skirt laiko smile-03.gif Na apie tie paliekam tema. Šeip mėgstu įvairia muziką, esu unikalus. Tikrai nesu išrankus, mėgstu paprastus photoshopo darbus, nemėgstu per daug ir per ryškiai. 

[*] Mėgstų paphotoshoopint, mano ketinimai yra pasiekti (išmokti) tai ko nesu pasiekes iki šiol. 
Tai pavyzdžiui sunkesniu darbų. Tikrai esu savo draugus išmokines nesudėtingų, bet akiai patinkančių darbų. 

Na tai tiek iš mano galvos kolkas, jei kas papildysiu nes dabar nesigalvoja, šaltukas katik gryžus spaudžia.

[*] O visi kiti sveiki, malonu su jumis susipažinti ir bus malonu (o gal ne su visais, bet tikiuosi neatsitiks taip) ir jeigu kas kam neaišku klauskit rašykit šičia, bet ne į ĄŽ nes atsakysiu ir kitiem nebus aišku smile-59.gif)

Have a nice day smile-03.gif PEACE!  :taika: 

Redaguota , nario Lukas V
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3579 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...