Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4472 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Sveiki.

 

 

 

 

Taigi pastebėjau, kad labai daug žmonių su labai daug reputacijos.. Na taip senai užsiregine, užsitarnave tai.. Bet kažkaip nelabai tikiu, kai žmogus ten su keliais šimtai post ir beveik tiek pat reputacijos.

 

 

Taigi mano pasiūlymai

 

  • +/- reputacijos taškus būtų galima dėti tik nuo 100 pranešimų forume.
  • - reputacijos taškus būtų galima dėti tik 4 į dieną.
  • + reputacijos taškus būtų galima dėti tik 10 į dieną.
  • Naikinti ACC kurie neaktyvūs daugiau nei 3-4 mėnesiai. (sumažins senų acc naudojima kaip rep dėliojimą)

 

Visi šie pasiūlymai yra vertingi ir labai taiklūs, tai pamažintų apgavysčių skaičių, kadangi kuo daugiau turi plius rep tuo didesnis tavo patikimumas.

 

Nauja reputacijos sistema jau yra daroma. 

 

Bet dabar atskaysiu į tavo pasiūlymus.

 

1) Jeigu padarysim REP nors nuo 100 pranešimų, tai nužeminsim naujus narius. Kurių tikrai negalime taip atskirti :)

2) Sistemoje REP galės dėti tik 1 kartą dienoje.

3) Sistemoje REP galės dėti tik 1 kartą dienoje.

4) Naikinti vartotojus ? To tikrai nebus, nes jeigu narys metus ar du nesinaudojo forumu, ir gryžta ir pamato, kad vartotojas pašalintas.. Tikrai nekokia situacija. Beto, kiekvienas vartotojas kažką sukūręs forume, kelia lankomumą ir kelia google matomumą, todėl kuo daugiau pranešimų,tuo mes labiau pastebimi.

  • Teigiamai 2

Nauja reputacijos sistema jau yra daroma. 

 

Bet dabar atskaysiu į tavo pasiūlymus.

 

1) Jeigu padarysim REP nors nuo 100 pranešimų, tai nužeminsim naujus narius. Kurių tikrai negalime taip atskirti :)

2) Sistemoje REP galės dėti tik 1 kartą dienoje.

3) Sistemoje REP galės dėti tik 1 kartą dienoje.

4) Naikinti vartotojus ? To tikrai nebus, nes jeigu narys metus ar du nesinaudojo forumu, ir gryžta ir pamato, kad vartotojas pašalintas.. Tikrai nekokia situacija. Beto, kiekvienas vartotojas kažką sukūręs forume, kelia lankomumą ir kelia google matomumą, todėl kuo daugiau pranešimų,tuo mes labiau pastebimi.

Seni reputacijos taškai išliks?

Nauja reputacijos sistema jau yra daroma. 

 

Bet dabar atskaysiu į tavo pasiūlymus.

 

1) Jeigu padarysim REP nors nuo 100 pranešimų, tai nužeminsim naujus narius. Kurių tikrai negalime taip atskirti :)

2) Sistemoje REP galės dėti tik 1 kartą dienoje.

3) Sistemoje REP galės dėti tik 1 kartą dienoje.

4) Naikinti vartotojus ? To tikrai nebus, nes jeigu narys metus ar du nesinaudojo forumu, ir gryžta ir pamato, kad vartotojas pašalintas.. Tikrai nekokia situacija. Beto, kiekvienas vartotojas kažką sukūręs forume, kelia lankomumą ir kelia google matomumą, todėl kuo daugiau pranešimų,tuo mes labiau pastebimi.

 

 

Džiaugiuos, kad bent kažkas bus daroma.  :hi:

http://www.twitch.tv/mbw210 - Tik Runescape 07 stream'ai!

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4472 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...