Peršokti į turinį

Paprastas namelis.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3732 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Šiandieną iš neturėjimo ką veikt pastačiau nedidelį namą su dideliais langais, galbūt net per dideliais. Laikui bėgant užsiimsiu rimtesniu projektu, kurį stengsiuosi padaryti kuo gražesnį. Įvertinkit šitą, labai nesistengiau, tai nereikia tokių post'ų kaip "Reikėjo daugiau darbo įdėt" ir pnš.


 


Priekis dieną / naktį.


 


e69e34d7a97e8644e06686c9905ed366435.png


43544336dbb7959dcbc9b06dc72251d0704.png


 


Namo galas dieną / naktį.


 


85ef7ece465416ada67616e9c6131b9e734.png


dcc1db8e33f33c30c77d7dd284ed927e394.png


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatiko, negražu.

Iš tikrųjų galėjai parašyt kas būtent nepatiko. Anyway, nesistengiau statyt šito namo, tai tebūnie.

 

Pirmas namo aukštas turėtų būti didesnis ,bent jau mano atžvilgiu.

Gal ir taip. Vis dar nemoku tinkamai visko susiplanuot.

 

Naktį gražiau. :D Šiaip gražus namelis. :)

Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš tikrųjų tai ne paprastas, o mano galva - šūdinas namelis... Detalių mažai, viskas kvadratinės formos, langai nesveiko didumo ir visiškai nedetalizuoti, stogas tai pat visas vienodas, lygus ir 1000 kartų matytas, įrengimas išvis tragiškas...

Nesu aš "builder'is" ar šiaip mėgėjas, tai dėl to tikriausiai nekažką ir gavosi. Visiškai nesistengiau šito namo statyt. Iš pradžių neblogai atrodė, tai ir įkėliau. Bet įsižiūrėjęs kažkaip pasigailėjau.

 

Mano manymu tai nėra neypaingas darbas, bet atsimenu ir šiaip dabar dažniausiai kūba su stoginiais laiptais pasistatau ir fsio. Bet jai reikėtu galėčiau ir geriau. Kaip sakė Pro ai trūksta detalių.

Suprantama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesu aš "builder'is" ar šiaip mėgėjas, tai dėl to tikriausiai nekažką ir gavosi. Visiškai nesistengiau šito namo statyt. Iš pradžių neblogai atrodė, tai ir įkėliau. Bet įsižiūrėjęs kažkaip pasigailėjau.

 

Nedaryk nieko, dėl ko tektų gailėtis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš tikrųjų tai ne paprastas, o mano galva - šūdinas namelis... Detalių mažai, viskas kvadratinės formos, langai nesveiko didumo ir visiškai nedetalizuoti, stogas tai pat visas vienodas, lygus ir 1000 kartų matytas, įrengimas išvis tragiškas...

 

Jėzau.Pastatė paprastą namelį jau taip kritikuoti reikia?

Geras namas ir čia ne šūdas mano manymu.

Žmogus tik namą pastatė jau šūdų reikia vadinti.

Geras namas,bent jau ne kvadratinis,Langų tiek kiek reikia.

Tad didysis kritikuotojau,eik geriau  statyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jėzau.Pastatė paprastą namelį jau taip kritikuoti reikia?

Geras namas ir čia ne šūdas mano manymu.

Žmogus tik namą pastatė jau šūdų reikia vadinti.

Geras namas,bent jau ne kvadratinis,Langų tiek kiek reikia.

Tad didysis kritikuotojau,eik geriau  statyti :)

 

Taigi, jis pats nori tos kritikos, kokio velnio tada daugiau dėt tokį namą į forumą, be to, namas, gi kvadratinis :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3732 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...