Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4507 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki taigi prašau jūsų pagalbos, gal jūs žinote kaip padaryti tokį dalyką pvz: žaidėjas išsinuomoją mašiną ir ant pickup'o užlipus išmestų, kad tas automobilis nuomuojamas pzv: 1.Automobilis - Nuomojamas. 2. Automobilis - Nenuomojamas. Pačio skripto man nereikia tiesiog, kad kitam žaidėjui rašytų. Taigi dėkoju iš anksto ir laukiu jūsų komentarų. Padėjusiam kaip visada +REP(kiek leis). 

 

P.S atsiprašau, kad tiek klausiu, bet ant tokių dalykų esu visiškai žalias..

Redaguota , nario Tadas_Dalgiux

Nėra labai sudėtinga, tiesiog mašinas sukurk ant vehicleid, pvz:
 

nuom[0] = CreateVehicle...
nuom[1] = CreateVehicle...
nuom[2] = CreateVehicle...
...

Tada sukurk pickup'ą su dialogu ir jame atspausdink informaciją gaudamas su ciklu:
 

new msg1[60], msg2[600];
for(new i=0; i<=sizeof(nuom); i++)
{
     if(IsVehicleOccupied(GetPlayerVehicleID(playerid)) == nuom[i]) format(msg1, sizeof(msg1), "%i mašina nuomojama.\n");
     else format(msg1, sizeof(msg1), "%i mašina nenuomojama.\n");
     strcat(msg2, msg1);
}

Dialoge vietoj žinutės naudok msg2

IsVehicleOccupied funkcija:
 

stock IsVehicleOccupied(vehicleid)
{
    for(new i = 0; i < MAX_PLAYERS; i ++)
    {
        if(GetPlayerVehicleID(i) == vehicleid) return 1;
    }
    return 0;
}
(redaguota)
new Masinos[2];
new Pickup;


public OnGameModeInit()
{
  Masinos[0] = ...
  Masinos[1] = ...
  Pickup = CreatePickup..
}

public OnPlayerPickUpPickup(playerid,pickupid)
{
   if(pickupid == Pickup)
   {
       new str[];
       for(new i; i < sizeof(Masinos); i++)
       {
          format(str,sizeof(str),"%s%d. Masina: %s\n",str,i+1,(IsVehicleEmpty(Masinos[i]))?("Naudojama"):("Nenaudojama"));
       }
       ShowPlayerDialog(playerid,6546, DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Masinos",str,"Ok","");
       return 1;
   }

}
stock IsVehicleEmpty(vehicleid)
{
  for(new i; i < MAX_PLAYERS; i++)
  { 
     if(IsPlayerConnected(i) && IsPlayerInVehicle(i,vehicleid)) return false;

  }
  return true;
} 

Žodžiais tai skamba taip: užlipus ant pickup pereinam per visas transporto priemones su ciklu ir pažiūrim ar jos naudojamos, atitinkamai pagal tai suformatuojam tekstą kurį paskui parodome GUI.

 

 

 

 

EDIT: nespėjau :o

Redaguota , nario Justas Š.

Reikia Pawn pagalbos? Skype nerašyk.

 

 

 

 

 

 

(redaguota)
new Masinos[2];
new Pickup;


public OnGameModeInit()
{
  Masinos[0] = ...
  Masinos[1] = ...
  Pickup = CreatePickup..
}

public OnPlayerPickUpPickup(playerid,pickupid)
{
   if(pickupid == Pickup)
   {
       new str[];
       for(new i; i < sizeof(Masinos); i++)
       {
          format(str,sizeof(str),"%s%d. Masina: %s\n",str,i+1,(IsVehicleEmpty(Masinos[i]))?("Naudojama"):("Nenaudojama"));
       }
       ShowPlayerDialog(playerid,6546, DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Masinos",str,"Ok","");
       return 1;
   }

}
stock IsVehicleEmpty(vehicleid)
{
  for(new i; i < MAX_PLAYERS; i++)
  { 
     if(IsPlayerConnected(i) && IsPlayerInVehicle(i,vehicleid)) return false;

  }
  return true;
} 

Žodžiais tai skamba taip: užlipus ant pickup pereinam per visas transporto priemones su ciklu ir pažiūrim ar jos naudojamos, atitinkamai pagal tai suformatuojam tekstą kurį paskui parodome GUI.

 

 

 

 

EDIT: nespėjau :o

 

Dėkoju pabandysiu.

Redaguota , nario Tadas_Dalgiux
(redaguota)

Manau jūs nesupratot ką parašiau, tai turėjo būt: Yra pickup ant kurio užlipus žaidėjui išmes list: Automobilis - nuomuojas/nenuomojamas. ir kad pasirinkus(jeigu yra nenuomojamas) nustatytų vistiems, o ne tik žaidėjui. Kažkas tokio: Žaidėjas užlipa ant pickup ten rodo mašinas ir rodo kurios yra nuomojamos, o kurios ne, jeigu yra nenuomojama leidžia jam išsinuomuoti. Man reikia tik to, kad rodytų ne vienam žaidėjui pvz: aš išsinuomavau ir užlipus dar kartą man rodys kad ji nuomuojama, bet kitam žaidėjui užlipus ją rodys nenuomojama. Nu galbūt supratotl, tad dėkoju kas komentavot ir bandėt padėt :) Jai kas žinot ir turit laiko pasidalinkit žiniomis, aišku jai negaila.

Redaguota , nario Tadas_Dalgiux

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4507 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...