Peršokti į turinį

[Seven Deadly Sins]


`EscQ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3739 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

e6d5fd8d8f9500c89d72618e82e5dda4442.png

 

 

Seven Deadly Sins - Gerai žinomo internetinio žaidimo "SA-MP" klanas. Klano įkurėjas esu aš, EscQ. Dar labai senais laikais, kai dar gyvavo [DC] buvo įkurtas šis klanas, bet per manę, jis žlugo. Užteko padaryti vieną menką klaidą, dėl kurios užsitraukiau kitų nepagarbą.

 

Tikslas - Klaną įkuriau neturėdamas jokio tikslo, bet tikiuosi,kad pavyks prikelti "Gerus Senus Laikus" kai būdavo klanų kovos, kuriose kovodavo "Drifteriai" iš įvairiausių klanų, dėl pagarbos, pripažinimo...

 

Anketa - Dėja, bet jokių anketų ''RAŠTU" pildyti nereikės, viską turėsiu pamatyti pats, savo akimis, nes kadangi, kaip žinote - Ne su raidėmis "Driftinama" o su mašina...

 

Veiksmas - Visas veiksmas vyksta kogero visiems gerai žinomame LDQ.LT serverį, todėl nes šio serverio atmosfera padėjo, bent man prisiminti senus laikus, atgauti įgūdžius.

 

Noras - Aš, EscQ, norėčiau, kad jūs manęs nebesmerktumėt, už padarytas klaidas, nes jūs net neisivaizduojat, kaip norėčiau atsukti laiką, ir ištaisyti jas. Dar norėčiau, kažkada, kai būsimę pasiruošę, mest iššukį senajam [DC] klanui. Prašau jūsų, jeigu turite [DC] klano kokio nario Kontaktus, parašykite man jį į ĄŽ, atsilyginsių!

 

05f564cc85252b71201db0a532c2c09c298.jpg

LINK'AS

Lųv U <3

 

(Atsiprašau už Klaidas)

Pagarbiai, `EscQ

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3739 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...