Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Keičiu STEAM ACC(9 žaidimai) Į STEAM ACC(CS GO)


-ThePaulius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3738 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, keičiu STEAM acc(kurį matysite apačioje), į CS GO STEAM acc.Neinu pirmas nebent su jūsų tarpininku(tai nereiškia jog šitą vietą turi užimti jūsų draugelis, tai turi užimti žmogus kuris jūsų paslaugas pirko), reputacija.Taigi STEAM ACC:

 

f79e408b75ee7f670909e2833e6058f1871.png

 

Susidomėjusieji rašome į komentarus savo SKYPE arba į PM.Nenoriu sulaukti tokiu žinučių kaip neapsimoka kadangi L4D2- 13 Eurų, CSS- 15 Eurų Post Apocalyptic Mayhem- 9 Eurų: galiu pridėti dar vieną šio žaidimo giftą.Taigi Į PM BEI KOMENTARUS LAUKSIU JŪSŲ PASIŪLYMŲ.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad neapsimoka :D

TF2 - free2play

PAM - nemokamai dalinamas

L4D2 - nemokamai BUVO dalinamas 2013 kalėdų/naujų proga. Tai kad your welcome mate.

Redaguota , nario Justas Š.
Narys įspėtas už šį pranešimą: - Pardavimo/pirkimo ar ieškojimo kritikavimas ir komentavimas nepageidaujamas. Taisyklė neperki-tyli. Už pažeidimą įspėjimas (išskirtiniai atvejai kaip yra apgaudinėjama).
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad neapsimoka :D

TF2 - free2play

PAM - nemokamai dalinamas

L4D2 - nemokamai BUVO dalinamas 2013 kalėdų/naujų proga. Tai kad your welcome mate.

Ne tai jeigu smegenys neišveža nu tai ne aš kaltas...

TF2 FreeToPlay gerai pritariu.

L4D2 BUVO dalinamas dabar jis kainuoja 13 eurų tai ,kad jį rask ;)

CSS Niekada nebuvo dalinamas gali nepist proto 15 eurų...

 

 

NEAPSIMOKA????

 

Vien tik į šį žaidimą apsimoką keisti CSS 15 Eurų CS GO 11 Eurų tai ,kad prieš pesėdamas pasakyk kažką gudresnio buvo dalinamas tai rask?Pasiimk kas drugdo?

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad neapsimoka :D

TF2 - free2play

PAM - nemokamai dalinamas

L4D2 - nemokamai BUVO dalinamas 2013 kalėdų/naujų proga. Tai kad your welcome mate.

you're*

Redaguota , nario Justas Š.
Narys įspėtas už šį pranešimą: - Pardavimo/pirkimo ar ieškojimo kritikavimas ir komentavimas nepageidaujamas. Taisyklė neperki-tyli. Už pažeidimą įspėjimas (išskirtiniai atvejai kaip yra apgaudinėjama).
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne tai jeigu smegenys neišveža nu tai ne aš kaltas...

TF2 FreeToPlay gerai pritariu.

L4D2 BUVO dalinamas dabar jis kainuoja 13 eurų tai ,kad jį rask ;)

CSS Niekada nebuvo dalinamas gali nepist proto 15 eurų...

 

 

NEAPSIMOKA????

 

Vien tik į šį žaidimą apsimoką keisti CSS 15 Eurų CS GO 11 Eurų tai ,kad prieš pesėdamas pasakyk kažką gudresnio buvo dalinamas tai rask?Pasiimk kas drugdo?

Aš sakau už ką žmonės mokės, ir gi ne aš čia gaunu už free kelis žaidimus o paskui pardavinėju už litus, tai gi nerėkauk nes uždarys ;D

Beje modernatoriai - įspėjimai man nedaro įtakos, tai kad go fuck yourself ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3738 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...