Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodamas domenas.


NoyzLT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3690 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Biski noriu issitikint, kiek suprantu visi kalba paduos i cyberpolice ir t.t, taciau kiek esu girdejas tas cyberpolice yra paprasta apgaule, ir nieko jie nepadaro. Be to ar jie isvis yra susija su pacia tikraja policija?. Be to sekmes pardavinejant, be to kokis hostingas jai ne paslaptis?

Rašai tiesiai į Policija.lt el.paštą arba eini į artimiausią nuovadą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nenoriu kad nuskambetu nekaip, taciau mano manymu del kazkokio unknown accounto, jai tave apgavo, nelabai ten toje nuovadoje kas ka darys. Cia praeis menesiai, kol jie ka nors bent bandys padaryt, jaigu taip lengva butu tai manau visi apgauti zmones tiesiai ir eitu i policija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1.  Host'ingas VPSnet.lt

2. Ne iš visu civilių paimtų pareiškimus reikia, tureti 18 metų

 

 Kuks skirtumas Svarbiause žinai bent, skypes duomenis kad per SKYPE IP susiektu.

Kaži ar tu tikras Baubas? Nes nemanau,kad tu gali nežinoti apie cyberpolice ir kaip ten kaškas sake Lietuviska nuovada,istatymus t.t :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1.000.000 XP

Vip 28 dienas

Verslas 1400lt/min

Uzdarbi 500k lt 

10 skinu

Lengva patekti i gaujas, paprasai mini, ir fsio, tu jau priimtas :D

Daugiau net nezinau, galesit /info paziuret.

Yra sabre.(  uz ja gausit ~4mln )

 

skype - lakers1317

Redaguota , nario felmann
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaži ar tu tikras Baubas? Nes nemanau,kad tu gali nežinoti apie cyberpolice ir kaip ten kaškas sake Lietuviska nuovada,istatymus t.t :)

1. Aš esu tikrasis baubas^ pakviesk į skype.

2. įrodymas kad mano pc yra sugedės ir visi žino kad prisijungiu tik per Sistros pc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3690 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...