EdckA`

Nė nespėjęs pasirodyti „Dead Space“ išgąsdino pasaulį

Recommended Posts

dead-space_px250.jpg

Nė nespėjęs pasirodyti „Dead Space“ išgąsdino Kiniją, Japoniją ir Vokietiją

Skelbiama, kad dar tik po mėnesio parduotuvių lentynose pasirodysiantis žaidimas „Dead Space“ jau sukėlė tarptautinį šurmulį. Kaip pranešė žaidimą kurianti bendrovė „Electronic Arts“ (EA), šaudyklė su siaubo elementais jau uždrausta trijose šalyse: Kinijoje, Japonijoje bei Vokietijoje.

Jei šiame sąraše esanti Kinija dėl savo pomėgio cenzūrai nieko nestebina, analitikai spėlioja, kas galėjo paskatinti tokių griežtų sankcijų imtis Japoniją ir ypač Vokietiją. EA atstovai kol kas nekomentuoja, kokie konkretūs žaidimo elementai neįtiko šių valstybių kontroliuojančioms institucijoms, tačiau visiškas žaidimo draudimas šiose rinkose anaiptol nėra įprasta praktika.

Pavyzdžiui, griežto įvertinimo Vokietijoje sulaukęs „Dead Rising“ pasirodė prekyboje net ir negavęs oficialios klasifikacijos. Jį platinusiai kompanijai tiesiog teko susitaikyti su griežtais reklamos ir prekybos apribojimais. Panašus likimas laukė ir „Microsoft“ produktų – „Gears of War“ bei „Crackdown“ – tuomet bendrovė nusprendė jų visai neplatinti Vokietijos rinkoje.

Trečiojo asmens šaudyklės „Dead Space“ veiksmas plėtojasi apleistame kosminiame laive, kuriame pagrindiniam veikėjui tenka kovoti dėl išlikimo ir gintis nuo ateivių žudikų. EA projektas prekyboje pasirodys spalio viduryje.

Šaltinis: Balsas.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Guest Paulius
jau pradejai per daug copy/paste daryt...

Pritariu nes krc net nieks jau neatsakinėja ;)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias

Čia žmogus turi būti kvailas, kad jam žaidimas blogą įtaką darytų mano nuomone. Labai jau dažnai pradėjo žaidimus drausti :P

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele