Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

[ZCMD] /ban komanda


simaras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2625 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts


CMD:ban(playerid, params[])

{

if(PlayerInfo[playerid][Adminas] >= 1) { // Čia pasikeiskite kaip pas jus yra, prie žaidėjo kintamūjų.

new PID;

new reason[64];

new str[128];

new Playername[MAX_PLAYER_NAME], Adminname[MAX_PLAYER_NAME];

GetPlayerName(playerid, Adminname, sizeof(Adminname));

GetPlayerName(PID, Playername, sizeof(Playername));

if(sscanf(params, "us[64]", PID,reason)) return SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "Naudojimas: /ban [ Vardas_Pavardė ] [ Priežastis ]");

if(!IsPlayerConnected(PID))

return SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "Žaidėjas nėra prisijungęs!");

format(str, sizeof(str), "'%s' buvo užblokuotas administratoriumi '%s'. Priežastis: %s ", Playername, Adminname, reason);

SendClientMessageToAll(COLOR_RED, str);

Ban(PID);

}

else

{

SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "{F7D000}»{FFFFFF} Tokios komandos nėra! Tau padės - /pagalba");// Jei žaidėjas nėra administratorius.

}

return 1;

}

Redaguota , nario #Ground
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vietoj šito

else 
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "{F7D000}»{FFFFFF} Tokios komandos nėra! Tau padės - /pagalba");// Jei žaidėjas nėra administratorius.
}

rašykit šitaip

else SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "{F7D000}»{FFFFFF} Tokios komandos nėra! Tau padės - /pagalba");

trumpiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 2 metų...

C:\Users\Mano\Desktop\Failai\sDrift 2.0\gamemodes\drift.pwn(1131) : error 035: argument type mismatch (argument 2)
C:\Users\Mano\Desktop\Failai\sDrift 2.0\gamemodes\drift.pwn(1133) : error 035: argument type mismatch (argument 2)
C:\Users\Mano\Desktop\Failai\sDrift 2.0\gamemodes\drift.pwn(1135) : error 035: argument type mismatch (argument 1)
C:\Users\Mano\Desktop\Failai\sDrift 2.0\gamemodes\drift.pwn(1144) : error 035: argument type mismatch (argument 2)
Pawn compiler 3.2.3664              Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


4 Errors.

Man šitą meta, padėkit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2014-02-09 at 21:37, SpowneR parašė:

Na jai esi, toks atsiprašant durnas, ir tokio dalyko nemoki pasidaryti, tai ką čia be pasakius.

O tu dabar kaip durnas užsipuoli žmogų, kuris teisingai pastebėjo. Ne visi samp žaidėjai yra skripteriai, todėl ne visi moka tai pasidaryt, o čia žmogaus intelekto lygis nepriklauso. Gal jis pavyzdžiui kitoje srityje daug geriau nusimano negu tu, tu kažko nesuprastum, tave irgi durnu turėtų vadint? Va tu, jeigu nesi, kaip tu sakai " durnas ", tai kodėl negalėtum pasielgt intelektualiau ir paaiškint žmogui, kaip tai pasidaryt? Aha, tikrai, tai ką čia ir be pasakius :) No offense

 

Oi atleiskit, nemačiau, kad sena tema : D

Redaguota , nario Lucio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Lucio parašė:

O tu dabar kaip durnas užsipuoli žmogų, kuris teisingai pastebėjo. Ne visi samp žaidėjai yra skripteriai, todėl ne visi moka tai pasidaryt, o čia žmogaus intelekto lygis nepriklauso. Gal jis pavyzdžiui kitoje srityje daug geriau nusimano negu tu, tu kažko nesuprastum, tave irgi durnu turėtų vadint? Va tu, jeigu nesi, kaip tu sakai " durnas ", tai kodėl negalėtum pasielgt intelektualiau ir paaiškint žmogui, kaip tai pasidaryt? Aha, tikrai, tai ką čia ir be pasakius :) No offense

A tu durnas? :D Pažiūrėk kada jis parašė.... prieš 3 metus ir dabar prikeli seną tema ne nu tu rimtai atsilikęs esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, TiesiogRokas parašė:

A tu durnas? :D Pažiūrėk kada jis parašė.... prieš 3 metus ir dabar prikeli seną tema ne nu tu rimtai atsilikęs esi.

Aš tai nesupratau, kam tu komentuoji, jeigu tu paspaudei cituot, ir savo vieną sakinį rašei 3 minutes, ir nematei, kad aš dar prieš tavo komentarą redagavau ir atsiprašiau, nepamatęs, kad tema sena. + temą prikėliau ne aš, peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Lucio parašė:

Aš tai nesupratau, kam tu komentuoji, jeigu tu paspaudei cituot, ir savo vieną sakinį rašei 3 minutes, ir nematei, kad aš dar prieš tavo komentarą redagavau ir atsiprašiau, nepamatęs, kad tema sena. + temą prikėliau ne aš, peace.

Aš to labiau nesuprantu rašyt į 3 metų temą... Nemano bėdos man tuo metu nerodė kiek noriu tiek rašau parašiau per 2 minutes jeigu nematai, bet ką tau čia matyt jeigu neįmatai kokio senumo temą tai nekažką. [FREE POSTERIS- NO HATE]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, TiesiogRokas parašė:

Aš to labiau nesuprantu rašyt į 3 metų temą... Nemano bėdos man tuo metu nerodė kiek noriu tiek rašau parašiau per 2 minutes jeigu nematai, bet ką tau čia matyt jeigu neįmatai kokio senumo temą tai nekažką. [FREE POSTERIS- NO HATE]

Pažėk, akiniuoti, aukščiau mano pranešimą, yra pranešimas rašytas šeštadienį, o vaikščiodamas po visą GTA SAMP skiltį, prie "skriptai" buvo naujausia ji, užsukau ir permečiau akim, nevažiuok po pievas, žaliuk :) no offense, peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Lucio parašė:

Pažėk, akiniuoti, aukščiau mano pranešimą, yra pranešimas rašytas šeštadienį, o vaikščiodamas po visą GTA SAMP skiltį, prie "skriptai" buvo naujausia ji, užsukau ir permečiau akim, nevažiuok po pievas, žaliuk :) no offense, peace.

Praeitame pranešime minėjau jog tu temą prikėliai? Nevažiuoju niekur po pievas jeigu blemb nesugebi pažiūrėt kada paskelbta temą tai tau čia akinių reik ne man. Ir kodėl aš žaliukas tipo, kad naujas veidas forume ir jau žaliukas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2625 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...