Peršokti į turinį

PASIULMAI ŽAIDIMU


eToskill

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3750 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na, prieš porą metų ieškojau žaidimų, kur būtų patogiausia bei realistiškiausia driftint, tuomet radau LFS (Life For Speed), jis nereikalauja galingo kompo, laisvai galiu žaist ir ant silpno, tad nuo to laiko, daugiau žaidimų driftui nebeieškojau, dar iki šiol žaidžiu, štai filmukas vienas:

, online, dviese, tryse tikrai visai linksma prasinešt vakarais, yra ir serveriai tam sukurti. Dar nelabai seniai atsirado panašus simuliatorius, tik aišku grafikos geresnės ir pan., tai Asetto Corsa (ar kaip ten jis vadinasi), jo žaidęs aš neesu, bet ten irgi iš esmės kažkas panašaus.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie visko galima priprasti. Aš pirmus porą metų žaidžiau su klaviatūrą, ir sekėsi tikrai neblogai, pavygdavo paimt neblogą kampą ir išlaikyt tiek, kiek aš noriu, vėliau, tai pireš maždaug pusę metų pradėjau žaist su pele, patogiau kampą išlaikyt ir kai pripranti, lengviau žaist bei valdyt mašiną. O prieš porą mėnesių nusipirkau ir vairą, DFGT už 100lt, būklė tikrai gera, viskas veikia, tikrai patenkintas. Bet su vairu nėra taip lengva, kaip, kad aš galvojau, jog bus.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie visko galima priprasti. Aš pirmus porą metų žaidžiau su klaviatūrą, ir sekėsi tikrai neblogai, pavygdavo paimt neblogą kampą ir išlaikyt tiek, kiek aš noriu, vėliau, tai pireš maždaug pusę metų pradėjau žaist su pele, patogiau kampą išlaikyt ir kai pripranti, lengviau žaist bei valdyt mašiną. O prieš porą mėnesių nusipirkau ir vairą, DFGT už 100lt, būklė tikrai gera, viskas veikia, tikrai patenkintas. Bet su vairu nėra taip lengva, kaip, kad aš galvojau, jog bus.

Kaip ir sakei, prie visko reikia priprasti. Tai ir prie vairo priprasi :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vairas tai tiktų, bet su juo irgi nebus labai gerai, kadangi vien pažiūrėjus į vairą ir jo kainą, galiu pasakyt, kad jis sukasi mažai laipsnių, manau apie 90-180, kaip, kad šiuo metu įprasta vairams už maždaug tokią kainą. Aš pirkau naudotą DFGT (Driving Force GT) vairą už 100lt, jis sukasi 900 laipsnių. Tikrai žymiai geriau. O jeigu tektų rinktis tarp vairo, kuris sukasi 90 laipsnių ir pelytės, tai imčiau pelę, kadangi ankščiau pats turėjau kažkokį pigų vairą, su juo pažaidžiau šiektiek, bet neeee, pasilikau prie pelytės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3750 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...