Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Prekiauju Steam zaidimais Gift/Acc pavidalu [Greita/Patogu/Patikima]


Black™

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3747 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, forumo lakytojai

Užsiimu STEAM žaidimų prekyba (GIFT/ACC pavidalu).

 

Mano prekių sąrašą sudaro:

1. "Counter-Strike Complete" (sudaro visos CS dalys) - (Account'as 30-35LT - Gift'as 40-45LT)
cs-complete-540x176.jpg

2. "Counter-Strike: Global Offensive" - (Account'as 25LT - Gift'as 35LT)
verlosung-beta-keys-f%C3%BCr-counter-str

3. "Counter-Strike: Source" - (Account'as 17LT - Gift'as 22LT)
css_banner.jpg

 

4. "Counter-Strike 1.6" - (Account'as 12LT - Gift'as 16-17LT)

cs.jpg

 

Dabar (Vietoje) turimi steam vartotojai/gift'ai:

 

Steam vartotojas:

 

acc.png

 

Priimu ir kitų žaidimų užsakymus!

Pirmas NEINU!

Čia tik keletas iš mano turimų žaidimų. Jei norite kažko konkretaus, susiekite su manimi (kontaktai apačioje) ir jei neturėsiu Jūsų norimo žaidimo, pasistengsiu jį gauti per kuo trumpesnį laiką.


Atsiskaitymai banku (optimaliausias SWED bankas). Jei nemokate atlikti pavedimų ar nežinote kaip tai padaryti, kreipkitės. Padėsiu.
1356788493swedbank_logo.jpg

Įrodymai dėl patikimumo:
1. www.Supergames.LT - Patikimumo tema: http://www.supergames.lt/topic/138137-radion%E2%84%A2-patikimumas/ ) [Daugiau rekomendacijų galiu irodyti skypeje]
2. Mane gali rekomenduoti jau pirkę žmonės (galbūt kai kuriuos Tu pažįsti, jei ne, paprašius galiu duoti jų skype,gmail,fb ir pnš.).
3. Nenoriu apgaudinėti žmonių, esu sąžiningas tiek realybėje, tiek virtualioje erdvėje.
4. Pirkite ką nors pigesnio, jei nesiryžtate pirkti žaidimo su didelę kaina. Taip įsitikinsite, kad esu patikimas.

Kontaktai:
- Skype: vRadion
- E-mail: [email protected]

- SuperGames.LT Profilis: http://www.supergames.lt/user/39269-lukis/

Redaguota , nario Black™
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bet tai, kad cs:go pas tave brangesnis nei kur nors kitur jei biški nuleistum kainas manau tikrai atsirastu daugiau žmonių kurie pirktu iš tavęs 

 

 

Narys įspėtas už šį pranešimą: - Pardavimo/pirkimo ar ieškojimo kritikavimas ir komentavimas nepageidaujamas. Taisyklė neperki-tyli. Už pažeidimą įspėjimas (išskirtiniai atvejai kaip yra apgaudinėjama).

Redaguota , nario Justas Š.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3747 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...