Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

QBOY vs ChuckBoy [QBOY laimėjo]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3735 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

QBOY dizainas atrodo kokybiškiau, tačiau žinoma nenuvertinu ir ChuckBoy dizaino, viskas atrodo tvarkingai, tačiau QBOY dizainas šį kartą man labiau patiko.

Balsą atiduodu : QBOY.

 

 

Ačiū, už mudviejų kaip sakant pagirimus - palaikimus dar kartą ačiū tie kurie pakomentavo, išsireiškia. Na jūsų kritika mane gelbsti manau ateityje išvisite patobulėjimus, manau balsavimą stabdom laimėjo QBoy ( Su tuom aš jį ir sveikinu ). Taipogi šis žmogelis irgi nenustos stebinti savo tobulėjimais. 

Imsiu rematch. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū, už mudviejų kaip sakant pagirimus - palaikimus dar kartą ačiū tie kurie pakomentavo, išsireiškia. Na jūsų kritika mane gelbsti manau ateityje išvisite patobulėjimus, manau balsavimą stabdom laimėjo QBoy ( Su tuom aš jį ir sveikinu ). Taipogi šis žmogelis irgi nenustos stebinti savo tobulėjimais. 

Imsiu rematch. :)

 

Ačiū, sveikinu ir tave, kad ir ne su pergale, bet sėkmės davo dizainuose. AČIŪ VISIEMS BALSAVUSIEMS! Bus rematch

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3735 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...