Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

XBOX 360 ar PS3?


fRANDERMANN

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3502 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 7 mėnesių...

Žinau, kad yra ant PSN+ (ar kaip ten vadinas) duoda tuos 2 nemokamus žaidimus per mėnesį, o dėl daugiau galimybių nežinau, reiktų pasiklaust kas ps3 turi, bet tiksliai galiu pasakyt, kad xbox live yra kokybiškesnis, nenulaužinėja serverių, nenhuackina ir neištryna vartotojų (kaip jau 2 ar 3 kartus yra nutikę).

Didelių skirtumų tap konsolių nėra, tai derėtų rinktis sau patogesnę, dydžio, pultelio gal netgi išvaizdos atžvilgiu.

PSN+ tikrai duoda ne 2 žaidimus į mėnesį :) jei tu PSN+ gali siūstis visus žaidimus kūrie yra skirti PSN+ pvz tokius kaip gta 4, beto gauni filmų nemokamai visokiausių, muzikos, avatarų, ir t.t + PSN+ yra pigesnis ir suteikia tikrai daug geru pliusiukų (ir be to psn+ tu gali žaisti mp (ko nėra ant x'box) gali naudotis visomis kitomis programomis)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PSN+ tikrai duoda ne 2 žaidimus į mėnesį :) jei tu PSN+ gali siūstis visus žaidimus kūrie yra skirti PSN+ pvz tokius kaip gta 4, beto gauni filmų nemokamai visokiausių, muzikos, avatarų, ir t.t + PSN+ yra pigesnis ir suteikia tikrai daug geru pliusiukų (ir be to psn+ tu gali žaisti mp (ko nėra ant x'box) gali naudotis visomis kitomis programomis)

wisu pirma pats turiu ps3  ps4 xbox 360 pats ps3 jau naudojuosi daugiau kaip 5 metus tai wa  xbox 360 xbox one gali zaisti MP iskur istraukia kad ne o pats PS+ yra geras jei turi PS4 ir PS3 o jai ir PS VITA tai dar geriau gauni dazniausiai 2 zaidimus per menesi tai jei turi abi Playstation consoles gauni 4 pats ps+ nelabai manau reikalingas ant PS3 tik ant PS4 nes ten be jo online zaisti negali pats PS+ ant PS4 kolkas duoda tik INDIE GAMES kurie nelabai idomus bet nesakau kad jie blogi bet siaip galetu duoti koki wiena kita TRIPLE A game manau reikes dar palaukt iki 2015 vidurio ar galo kad duotu jau TRIPLE A o ant PS3 duoda tai gerus tai normalius pasitaiko neidomiu (prastu) o xbox live duoda tik online lost ant x360 bet ant Xbox one  duoda irgi nemokamai zaidimus neseiniai tik pradejo lygir praita ar uzpraita menesi siaip jie patys sake kad duos po nemokama zaidima ar kiek jie duoda i menesi . Tesiog pries perkant Microsoft ar Sony console pasidometi paprasciausiais Exlusivais pasidometi kokes funkcijas turi ka gero siulo ir wiskas . Bet asmensikai jau ilga laika naudojuosi Playstation tesiog fanas esu jos numazens ant PS1 ir PS2 losiau . Tesiog pasidomekite i google irase ka gero siulo tos dvi consoles nebent anglu galbos nesuprantate nes angliskose puslapiuose daugiau wisko suzinai ir naujienu kanalai geresni :)

 

P.S  O Galiu ir daugiau ir detaliau parasyti ka manau ir kodel siulau Playstation bet nezinau ar kas cia skaitytu ;D . Ai ir dar PS+ zaidimai ne nera nemokami jie mokami nes tu moki us PS+ ir jei nebemokesi tesiog negalesi losti atims kaip sakant .

Redaguota , nario goga7775
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

wisu pirma pats turiu ps3  ps4 xbox 360 pats ps3 jau naudojuosi daugiau kaip 5 metus tai wa  xbox 360 xbox one gali zaisti MP iskur istraukia kad ne o pats PS+ yra geras jei turi PS4 ir PS3 o jai ir PS VITA tai dar geriau gauni dazniausiai 2 zaidimus per menesi tai jei turi abi Playstation consoles gauni 4 pats ps+ nelabai manau reikalingas ant PS3 tik and PS4 nes ten be jo online zaisti negali pats PS+ ant PS4 kolkas duoda tik INDIE GAMES nesaukau kad jie blogi bet galetu duoti koki wiena TRIPLE A game reikes dar palaukt iki 2015 vidurio ar galo kad duos jau gal TRIPLE A o ant PS3 duoda tai gerus tai normalius pasitaiko neidomiu (prastu) o xbox live duoda tik online lost ant x360 bet ant Xbox one  duoda irgi nemokamai zaidimus neseiniai tik pradejo lygir praita ar uzpraita menesi siaip jie patys sake kad duos po nemokama zaidima ar kiek jie duoda i menesi . Tesiog pries perkant Microsoft ar Sony console pasidometi paprasciausiais Exlusivais pasidomiti kokes funkcijas turi ka gero siulo ir wiskas . Bet asmensikai jau ilga laika naudojuosi Playstation tesiog fanas esu jos numazens ant PS1 ir PS2 losiau tai wa. Tesiog pasidomekite i google irase ka gero siulo tos dvi consoles nebent anglu galbos nesuprantate nes angliskose puslapiuose daugiau wisko suzinai ir naujienu kanalai geresni :)

 

P.S  O Galiu ir daugiau ir detaliau parasyti ka manau ir kodel siulau Playstation bet nezinau ar kas cia skaitytu ;D . Ai ir dar PS+ zaidimai ne nera nemokami jie mokami nes tu moki us PS+ ir jei nebemokesi tesiog negalesi losti atims kaip sakant .

rašyk rašyk aš pats db dar turiu ps3 ir norėčiau apie jį sužinoti nes ieškoti info tng :D geriau kai iš karto kažkas viską apie jį parašytu :D + klausimas jeigu mano ps3 pultelis pirmą kartą bšk nuskrido porą metrų ir trinktelėjosi žemėn jam viskas ok ? tikrinau veikia kaip ir gerai tik papaurčius jame ten lyg ir kažkoks labai negarsus judėjimas girdisi :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

rašyk rašyk aš pats db dar turiu ps3 ir norėčiau apie jį sužinoti nes ieškoti info tng :D geriau kai iš karto kažkas viską apie jį parašytu :D + klausimas jeigu mano ps3 pultelis pirmą kartą bšk nuskrido porą metrų ir trinktelėjosi žemėn jam viskas ok ? tikrinau veikia kaip ir gerai tik papaurčius jame ten lyg ir kažkoks labai negarsus judėjimas girdisi :D

tai kiek man buwo kartu nukrite per tuos 5 metus ;D as turiu apie 6 ar kiek tu pulteliu wiena diena isoro pradejo gesti tba keli teweikia gerai o taip man wienas ispultu kaip paspaudus stipriau ilinksta sunku paiskinti geriau paroditi tai krc nieko tokio weikia kaip weikias matai daug kas ir sako kad PS3 pultelis atrodo taip pigiai pagamintas o kaina 30-40 swaru tai 150lt kazkur bet siaip tie pultai geri tik matai pasitaiko wa kaip man kad jie sugesta kaip analogas arba pradeda streikuoti migtukai  . Tai wa patwarus jie jai tai nori zinoti . tik wistiek reike saugoti nes turbut nenoretum moketi 150lt uz nauja paprasta pulta ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai kiek man buwo kartu nukrite per tuos 5 metus ;D as turiu apie 6 ar kiek tu pulteliu wiena diena isoro pradejo gesti tba keli teweikia gerai o taip man wienas ispultu kaip paspaudus stipriau ilinksta sunku paiskinti geriau paroditi tai krc nieko tokio weikia kaip weikias matai daug kas ir sako kad PS3 pultelis atrodo taip pigiai pagamintas o kaina 30-40 swaru tai 150lt kazkur bet siaip tie pultai geri tik matai pasitaiko wa kaip man kad jie sugesta kaip analogas arba pradeda streikuoti migtukai  . Tai wa patwarus jie jai tai nori zinoti . tik wistiek reike saugoti nes turbut nenoretum moketi 150lt uz nauja paprasta pulta ;D

pvz man klausimas kyla norėčiau pasididinti ps3 atmintį, tai kaip geriau daryti išorinis hdd ar vidinis ? ir jeigu išorinis lyg ir kažkur skaičiau jog ten reikės kažkokia programą instalinti ar kažką pan tik niekaip nesupratau (niekur nerašė) ar ten jame bus galimus žaidimus laikyti ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pvz man klausimas kyla norėčiau pasididinti ps3 atmintį, tai kaip geriau daryti išorinis hdd ar vidinis ? ir jeigu išorinis lyg ir kažkur skaičiau jog ten reikės kažkokia programą instalinti ar kažką pan tik niekaip nesupratau (niekur nerašė) ar ten jame bus galimus žaidimus laikyti ? 

o ant kiek tu nori pasididint  ir koks tabar pastawe yra  . nes siaip siuliciau HDD pats  ant  turiu 500gb PS4 ir  jau neuztenka zadu pirkt 2TB hdd cia didziausias kury galim isgyti ant Consoliu ir kaina tokia nebloga 90 - 110 swaru ( 400-470lt) o siaip ant PS3 uztenka ir 500gb tai dar reikia tinkamo dydzio nebetkoks ir tiks 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3502 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...