Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

perku Pigesni steam zaidimai gift pavidalu


lukyzas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3568 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pigiau nuperku is steam parduotuves ( parduodu )  steam zaidimus gift pavidalu , visos kainos derinamos individualiai (priklauso nuo zaidimo). Parduodu beveik visus steam zaidimus pigiau (kai kuriu negausiu pigiau, bet galiu paimt uz steam kaina) 
 



Steam Deal'ai

 

dabar nelabai idomus tai net nerasau 
 

 

Atsiskaitymas: Banku ( Swedbank) (galima atsidaryt nuo 14m. tad jei tiek turi eik ir atsidaryk !  :DSMS'u neparduodu 
 
Einu pirmas tik su patvirtintais nariais kurie turi už mane daugiau teigiamu atsiliepimu (virš 40) , tad jeigu nepasitikit iš bėdos galim naudoti tarpininką.
 
Skype: Lukyzas_-_LT

Redaguota , nario lukyzas
  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pvz. Rust, CS:GO, Cs 1.6, PayDay 2, garry's mod?

Rust - 18.99E ~66LT pas mane 40LT

CS:GO 10.99E ~38LT pas mane 20LT

CS1.6 7.99E ~28LT pas mane 15LT

PayDay 2 29.99E ~105LT pas mane 60LT

Garry's mod 7.99E ~28LT pas mane 15LT

sians row 4 ~60LT

 

PS. Kainos gali skirtis, dabar tiesiog greitai prameciau aki, gali buti dar pigiau, sakau susisiekit paziuresiu, tenkins - pirksit, netenkits - nepirksit

Redaguota , nario lukyzas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad ir išpardavimų nereikia norint gaut žaidimų daug pigiau negu pas tave.

Redaguota , nario CAGsolution
Narys įspėtas: - Pardavimo/pirkimo ar ieškojimo kritikavimas ir komentavimas nepageidaujamas. Taisyklė neperki-tyli. Už pažeidimą įspėjimas (išskirtiniai atvejai kaip yra apgaudinėjama).
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiprašau.. Bet tikrai brangiai tu čia..

Redaguota , nario JustN
Pardavimo/pirkimo ar ieškojimo kritikavimas ir komentavimas nepageidaujamas. Taisyklė neperki-tyli. Už pažeidimą įspėjimas (išskirtiniai atvejai kaip yra apgaudinėjama).
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesakyčiau, kad čia labai jau pigiai. :/ Ir esi dar vienas perpardavinėtojas, sakai dar kaška kito ten, kad necardinti ir pnš. o tu turi įrodymų, kad necardinti ar pnš. ?

Redaguota , nario JustN
Pardavimo/pirkimo ar ieškojimo kritikavimas ir komentavimas nepageidaujamas. Taisyklė neperki-tyli. Už pažeidimą įspėjimas (išskirtiniai atvejai kaip yra apgaudinėjama).
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3568 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...