Peršokti į turinį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3763 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visų pirma jei nori gero kompiuterio už tokią sumą, patarčiau ieškotis dalių, parašysiu savo kompiuterio spec.

 

Procesorius - AMD a10 6800k, 4 branduolių, 4.1 Ghz

Lyginant patį procą Intel I5 šiek tiek nusileidžia, bet pas mane yra įdėta RadionHD 8760d 2 GB vaizdo plokštė ir žaidžiant procesorius "padeda" vaizdo pl. ir tokiose situacijose AMD yra tikrai geriau už I5, kadangi tau reikia Gaming PC, tuomet tai geriau, procesoriaus kaina mačiau kilobaitas.lt ~ 450 LT.

 

Toliau dar 8 GB Ram ir 1 TB, dėl ramų, man jų visiškai pakanka, o dėl Hard'o tai tau čia spręst kokio tu manai užteks.

 

Patarčiau vis dėlto įsirašyti Windows 8, jie spartesni.

 

Mano kompiuteris buvo surinkas ir su Windows 7 kainavo ~ 1.700 LT. Ir visiškai nesiskundžiu, žaidimus naujausius, jei single player žaidžiu ant aukščiausių grafikų ir nepajaučiau dar lagg'o. 

 

Tai maždaug orentuokis į šiuos duomenis (jei pritraukė) ir žiūrėk, nes gali dar naujesnių dalių rast už panašią kainą.

Redaguota , nario Mc_Fripe
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu nori pc detalių listo, kad susidėtum ar tiesiog pc už tą kainą?

 

 

Prastas, silpnas cpu ir nėra vaizdūškos:)

Redaguota , nario davoleh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Autoriui reikia PC ar laptopo? Už tokią kainą išeitu gerokai galingesnis stalinis PC

Bet žiūrint į kilobaito stalinius PC, jie visada įdeda gerą cpu ir prastą vaizdūšką. Susipirkus detales pačiam butu galima gerokai sutaupyt.

Redaguota , nario davoleh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Autoriui reikia PC ar laptopo? Už tokią kainą išeitu gerokai galingesnis stalinis PC

Bet žiūrint į kilobaito stalinius PC, jie visada įdeda gerą cpu ir prastą vaizdūšką. Susipirkus detales pačiam butu galima gerokai sutaupyt.

Jis aiškiai parašė 'PC' tai yra sutrumpinimas iš personal computer ar kažkas panašaus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dieve.. neapsimoka gi jau sudėtu pirkt, geriau pačiam susidėt žinosi kad savom rankom dėjais ir kaina mažesnė... aš siūlyčiau:

 

CPU (procas): AMD Athlon II X4 740

GPU (vaizdo plokštė): GTX650TI 2GB GDDR5

RAM: DDR3 Crucial Ballistix Sport 8GB 1600MHz

HDD: WESTERN DIGITAL HDD Desktop Caviar Blue (3.5", 1TB, 64MB, SATA III-600)

PSU (maitinimo šaltinis): Modulinis PSU CX 600W, 80 Plus Bronze, 120mm

Korpusas: Cooler master Elite 102 Black Midi Tower

 

ir viso šito "rig'o" kaina 1566,93 Lt

Redaguota , nario bonjovi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3763 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...